Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

Starší přípravka na halových turnajích v listopadu

ST 11.12.2019

TURNAJ SPARTY BRNO

O prvním volném víkendu jsme v rámci seznámení s palubovkou zavítali na Vinohrady, kde pořádá turnaje přípravkových kategorií Sparta Brno.

V dopolední části pro ročník 2011 jsme se proti soupeřům představili sebevědomým projevem, který byl podepřen i góly a tak jsme veskrze jednoznačně vyhrávali i díky tomu, že někteří soupeři byli ročníkově níže. Na nejsilnější tým v podobě Vyškova jsme narazili hned v úvodu a vcelku vyrovnaný zápas jsme sehráli i proti mladému týmu Zbrojovky, který se prezentoval technickým projevem, ale pokud narazil na vyspělejšího protivníka, prosazoval se hůře. My jsme předveli standardní výkon místy i v tréninkovém tempu a se střídavými úspěchy se snažili dát hře nějaký řád.

Odpoledne na stejné místo dorazily naše devítky. Kádr jsme měli kompletní a tak jsme navázali na herně vydařený podzim. Soupeři našemu tempu a fotbalovosti nestačili a tak až na jednu bezbrankovou remízu, kdy jsme měli přeskupené řady a hůře se vyrovnávali se změněnými úlohami jsme ukázali neprostupnou obranu a přes branky házenkářských parametrů i dostatečnou střeleckou potenci.

 

Výsledky - ročník 2011, Vinohrady, 9. listopadu

Sestava: Matyáš Hübner, Ondřej Badin, Bára Coufalová, Jakub Ryška, Robin Peterka, Štěpán Bucsuházy, Jan Kudělka, Tobiáš Obulaný.

FC Ivančice – MFK Vyškov 4:0  branky: Ryška 2, Kudělka, Peterka

FC Ivančice - Ochoz u Brna 2:1 branky: Bucsuházy 2

FC Ivančice - Líšeň U9 9:0 branky: Ryška 6, Bucsuházy 2, Badin

FC Ivančice – RAFK Rajhrad 5:0 branky: Ryška 2, Peterka, Kudělka, Hübner

FC Ivančice - Líšeň U8  4:1 branky: Ryška 2, Kudělka, Bucsuházy

FC Ivančice – Zbrojovka Brno 3:1 branky: Bucsuházy 2, Kudělka

 

Výsledky - ročník 2009, Vinohrady, 9. Listopadu

Sestava: Ondřej Ošmera, Adam Benda, Adam Kilián, Olda Kudělka, Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Lukáš Jurka, Adam Petrák, Oliver Reda.

FC Ivančice – Lanžhot 3:0 branky: Kilián 2, Huczmann

FC Ivančice - Kohoutovice 0:0

FC Ivančice - Ráječko 8:0 branky: Kudělka 6, Pokorný 2

FC Ivančice – Čelechovice/Smržice 7:0 branky: Ošmera 2, Kudělka, Pokorný, Benda

FC Ivančice – FŠ Třebíč 6:0 branky:Kudělka 2, Huczmann, Pokorný, Benda, Kilián,

TURNAJ NA SK LÍŠEŇ

V sobotu 16. listopadu byl v plánu pro desítky turnaj v Líšni a naši nejzkušenější se měli představit na domácí halové lize, nicméně osud nám sebral dva hráče, kteří vyrazili s výběrem okresu Brno-venkov do Bratislavy což trochu nabouralo představy a znamenalo i citelné oslabení.

V Líšni se hraje se v mistrákovém počtu 5+1 na umělé trávě poněkud jiné struktury než náš domácí plac, je měkčí a díky podloží i poněkud méně rovná, což znamená do poslední chvíle méně čitelný míč a také pomalejší starty. Předvedli jsme se slušně a sic soupeři byli kvalitní, na výhru jsme nedosáhli jen jednou proti domácím borcům. V ostatních zápasech jsme známé týmy dokázali porazit i když stále je toho hodně co zlepšovat.

Zkušených hráčů nám moc nezbylo a tak na teoreticky nejtěžší a nejsilnější soupeře v zimní přípravě - halovou ligu mladších žáků na domácí palubovce v Ivančicích jsme museli využít i unavené kádry z Líšně. Vstup do soutěže se povedl, zápasy jsme odehráli výsledkově vyrovnané, uhráli nějaké body, kterých při troše štěstí mohlo být i více. Sice nás to stálo spousty energie, ale se hrou na hranici možností s bojovným a běhavým projevem, abychom alespoň částečně eliminovali fyzickou vyspělost soupeře jsme při příhlášení počítali a očekávání tak bylo naplněno.

Výsledky - ročník 2010, Líšeň - umělka, 16.listopadu

Sestava: Jakub Mysliveček, Ondřej Ošmera, Vojta Šnepfenberg, Tobiáš Baumgartner, Ondřej Neugebauer, Jakub Mattes, Tobiáš Obulaný, Jakub Jelínek, Jakub Ryška, Jan Kudělka, Adam Petrák.

FC Ivančice – SK Líšeň 1:4

FC Ivančice – Svratka Brno 2:0

FC Ivančice – FC Hustopeče 3:1

FC Ivančice – Sparta Brno 4:0

 

Výsledky - Halová liga mladších žáků, Ivančice 16.listopadu

Sestava: Ondřej Ošmera, Adam Benda, Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Lukáš Jurka,Tobiáš Baumgartner, Jakub Jelínek, Jakub Ryška

FC Ivančice - Bosonohy 2:4 branky: Ryška, Huczmann

FC Ivančice – Mor. Krumlov 1:3 branky: Huczmann

FC Ivančice - Dobšice 1:0 branky: Huczmann

 

V pravidelném víkendovém zatížení jsme pokračovali, v dalším hracím dnu se devítky a desítky opět rozdělily a prakticky bez absencí vyrazily do světa.

V Pohořelicích jsme se účastnili turnaje r. 2010 pořádaného Svratkou Brno pro šest týmů. Přes dvě výhry jsme se spíše trápili a nemohl za to jen klouzavý povrch. Oproti fotbalově vyrovnaným soupeřům chyběla bojovnost a důraz a bez tohoto se vyhrávat nedá, problém jsme měli i s nahrávkou a obcházením protihráče, v šedavém projevu týmu se prapor nikomu zvednout nepodařilo a oslňující výkony si všichni schovali do budoucna.

Na umělce v Líšni si daly dostaveníčko naše devítky se čtyřmi dalšími týmy. Nejatraktivnější soupeř domácí nás čekal hned na úvod, měli jsme co vracet a do utkání jsme vstoupili dobře. Postupně to ale začalo skřípat a vlastními chybami jsme nechali soupeře otočit zápas. Bídný výkon pokračoval iv dalším zápase, přes rychlé vedení jsme inkasovali ještě větší ranec. Problém byl s rozehrou, ale taky obsazováním soupeře bez míče, s rychlostí, úplně neseděl ani nerovný povrch, kdy i opticky jednoduché míče utíkaly mimo kontrolu. V dalších zápasech jsme byli o něco efektivnější gólově, předvedli i několik pasáží, které snesly přísnější měřítko stran bojovnosti a pohybu, ale obrana byla nadále velmi prostupná a soupeři dávali góly snadno.

Poslední listopadové představení se nám ani na jedné frontě moc nepovedlo a musíme věřit, že v prosinci se hráči svým trenérům i rodinným fandům ukážou v lepším světle.

Výsledky - ročník 2010, halový turnaj Pohořelice, 16. Listopadu

Sestava: Ondřej Ošmera, Vojta Šnepfenberg, Tobiáš Baumgartner, Ondřej Neugebauer, Jakub Mattes, Tobiáš Obulaný, Jakub Jelínek, Jakub Ryška, Bára Coufalová.

FC Ivančice – Ratíškovice 1:5

FC Ivančice – Svratka Brno 2:1

FC Ivančice - Hustopeče 3:1

FC Ivančice – Skalica 1:3

FC Ivančice – Třinec 1:7

Výsledky - ročník 2009, Líšeň, umělka, 16. listopadu

Sestava: Jakub Mysliveček, Adam Benda, Adam Kilián, Olda Kudělka, Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Lukáš Jurka, Adam Petrák, Matyáš Pokorný

FC Ivančice – SK Líšeň 1:3 branky: Benda

FC Ivančice – FŠ Třebíč 1:5 branky: Kudělka

FC Ivančice – Moravan Lednice 3:5 branky: Kudělka 2, Kilián

FC Ivančice – Svratka Brno 3:3 branky:Kilián 2, Pokorný,

print Formát pro tisk