Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

Starší přípravka oba mistrovské zápasy vyhrála

ÚT 01.10.2019

MFK Modřice – FC Ivančice 9:18 (6:8)

branky: Pokorný Patrik 5, Kilián 4, Ryška 3, Huczmann2, Benda 2, Jurka1, Baumgartner 1

Sestava: Ondřej Ošmera - Ondřej Badin, Lukáš Jurka, Adam Benda, Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Jakub Ryška, Adam Kilián, Tobiáš Baumgartner

V loňské sezoně byly Modřice lídrem okresu, kdy se nám ze čtyř zápasů povedlo vydolovat jen jednu remizu. Letošní podzim po odchodu osmičkových hráčů ale k nejlepším nepatří, nicméně vzhledem k jistým přátelským a rodinným vazbám mezi soupeři mělo utkání příchuť derby a tak dopředu nic jistého.

V prvním poločase soupeři předvedli důrazný a běhavý fotbal, což nám dělalo problémy, nejvíce při rozehrávce, kdy individuální chyby v našich zadních řadách znamenaly několik zbytečných gólů v naší síti. První poločas výsledkově i herně vyrovnaný, po obrátce jsme se snažili soupeři v rychlosti a důrazu vyrovnat a přestože hra nebyla moc líbivá, rozdíl ve skóre začal narůstat. I když naši hráči s rychlostí a důrazem v první půli šetřili, je důležité, že v průběhu dokázali přepnout na vyšší úroveň a se snaživým soupeřem se vypořádat.

 

 

Okresní soutěž, sobota 28.září

SK Drásov B - FC Ivančice B 4:14 (1:7)

Góly: Baumgartner 5, Ošmera 3, Obulaný 2, Hübner 2, Petrák, Šnepfenberg

Sestava: : Jakub Mysliveček – Bára Coufalová, Ondřej Ošmera, Ondřej Neugebauer, Vojtěch Šnepfenberg, Adam Petrák, Štěpán Bucsuházy, Matěj Prokeš, Matyáš Hübner, Tobiáš Obulaný, Tobiáš Baumgartner.

Ze soupeře z Drásova panovaly trochu obavy, protože výsledkově s přehledem přejel Veverskou Bítýšku se kterou se naše téměř totožná sestava dost trápila.

Nicméně začátek vyšel, výkon podpořil brankář jistými zákroky, i když na rozehře bude ještě spousty práce. Zadáci zkusí zvládat soustředění se na hru což se jistě promítne i do kvalitnějšího zpracování a práce s míčem, což platí i pro útočníky, kdy prázdná brána by neměla být velká výzva, ale rutinní záležitost. Přes věkový i tělesný nepoměr jsme soupeře herně převyšovali a v tréninkovém tempu jsme dokráčeli k vcelku snadné výhře, i když jsme se občas nechali vlákat do boje v chumlu, který sice patří k jisté etapě vývoje každého fotbalisty, ale při kterém trenérská i divácká psychika velmi trpí. Tato soupeřova past naštěstí neznamenala velké ovlivnění celkového skóre.

Odpočinkový víkend máme za sebou a těšíme se na příští náročný se sobotním krajem v Líšni a nedělními domácími zápasy proti Tišnovu.

print Formát pro tisk