Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

Starší přípravka - OP 2.3 a 4 kolo

Okres se vzestupnou výkoností

Starší přípravka OP  2.3. a 4.kolo

Ve druhém kole OP nás čekala strastiplná cesta do Podolí  u Brna. V pátek ve 14h cestovat do Podolí je opravdu očistec. Děkuji rodičům( zvláště maminkám) za včasný příjezd.

Podolí : FC Ivančice  1 : 4 (0:0)

Po úspěšném přesunu jsme začali aktivně a soupeře zamkli na vlastní půlce. Nicméně soupeř hrozil z rychlých brejků. Naši kluci se trápili v koncovce a díky tomu soupeř srdnatě odolával dál. Ve druhé půli jsme již dokázali využít několik příležitostí z asi 20!!!!  Herně byl zápas dobrý, jen koncovka byla žalostná.

FC Ivančice : Kahan  1: 14 (0:7)

Ve druhém zápase jsme narazili na asi nejlepší celek okresu v ročníku 2006. Od začátku bylo jasné kdo je na hřišti pánem. Proti první pětce jsme se jen stěží prosazovali, ale proti druhé pětce jsme hráli vyrovnaný zápas. Bojovnost  v zápase byla, ale problém se zakončením nás provázel nadále. Přesto jsme se čestného gólu dočkali. Nicméně skore mělo být 8:14 a né 1:14!!!! Na koncovce musí hráči zamakat a v treninku budeme pracovat na zlepšní této herní činnosti!!!!

Třetí kolo OP jsme sehráli na domácí půdě v Řeznovicích .

FC Ivančice : RAFK  10 : 8 (4:3)

První zápas nás čekal tradiční soupeř  z Rajhradu. Jedná se stejně jako my o mladý tým, složený převážně z kluků ročník 2007. Napovídal tomu i průběh střetnutí, kdy soupeř byl malinko fotbalovější, ale rozhodla naše vetší chuť po vítězství. Navíc jsme byli překvapivě efektivnější než náš soupeř. Pochvalu zaslouží mimo jiné náš brankář.

FC Ivančice : Tišnov 0:17 (0 : 7)

Ve druhém zápase nás čekal jeden ze dvou nadstandartních týmu soutěže, jenž kráčí suveréně soutěží a kromě Kahanu nemá rovného soupeře. Naši kluci bojovali srdnatě, ale i díky špatnému zakončení je výsledek jaký je. Přestože zápas byl daleko vyrovnanější než se dá soudit z výsledku. Děkuji hráčům, že hráli až do poslední minuty.

Čtvrté kolo OP jsme opět sehráli na domácí půdě v Řeznovicích

FC Ivančice : Vojkovice 14 : 3 (7:1)

Od začátku zápasu šli naši kluci za vítězstvím a přidali i pár krásných kombinací. Pozitivně hodnotím kombinace obránců s brankářem a utočné výpady všech obránců. Útočníky lze pochválit za slušnou koncovku a spoustu přihrávek pod sebe a do vápna. Jak utržený z řetězu byl zejména náš obránce Mira  Černý.

FC Ivančice : Kuřim 5 : 3 (1:1)

Ve druhém zápase jsme narazili na soupeře z  KS, kde jsme smolně prohráli o jeden gól. Kluci vlétli do zápasu jako uragán, a kdyby proměnili svoje šance, mohlo být po zápase. Dali jsme však jen jeden gól a soupeř postupem času vyrovnal hru i skóre. V druhé půli jsme opět začali aktivně a dokázali jsme si hned ze začátku vypracovat rozhodující náskok. Pozitvní byla kombinační hra při rozehrání standartek a autů. V tomto zápase pracovali všichni hráči perfektně a byl to jeden z našich nejlepších dosavadních výkonů.

Během podzimu nás bohužel postihlo několik zranění. Chtěl bych popřát hodně zdraví a brzký návrat mezi nás Sašovi Navasardyanovi a Samovi Gurskému.

Náš kotel zaslouží poklonu za slušné a intenzivní fandění. Děkujeme

Do všech utkání OP jsme nastoupili v sestavě:

 1. Panáč Jan, 2. Černý Miroslav, 3. Gursky Samuel, 5. Kralíček Pavel, 6. Barvíř Petr, 7. Svoboda Roman, 8. Kubík Lukáš, 9. Knotek Vojtěch, 10. Navasardyan Saša, 11. Sedláček Jakub, 12. Adam Vojtěch, 13. Jakubec Jakub, 15. Berger Filip

print Formát pro tisk