Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

Starší přípravka opět v zápasovém vytížení

ÚT 14.05.2019

Fotbalový týden starší přípravky

 

Okresní přebor Brno-venkov

V netradiční čtvrteční termín 9.5. odpoledne  jsme doma přivítali v rámci okresního přeboru týmy Rajhradu a Vojkovic.  Pro absenci  4 hráčů jsme  opět do sestavy zařadili hráče z mladší přípravky.

S Rajhradem, který na podzim patřil výsledkově k nejslabším týmům, ale na jaře naznačil výrazné zlepšení  se jednalo o vcelku vyrovnaný zápas ve kterém jsme dávali góly poněkud obtížněji na rozdíl od soupeře, který  svou rychlostí na naši obranu platil a dokázal se prosadit.  

 

Ivančice – Rajhrad   5:8 (1:4)

Branky: Kilián 2, Lengyel Jan, Eda a Olda Kudělka

Sestava:  

Lengyel Jakub a Jan, Kudělka Oldřich a Eduard, Adam Kilián, Patrik Záviška,Lukáš Jurka, Jakub Jelínek, Jakub Ryška, Matyáš Pokorný.

Chlapci z Vojkovic nás v dalším zápase moc nepozlobili, vytvořili si jen minimum šancí a i ty zahodili a tak od začátku bylo celkem jasno a konto našich gólů narůstalo pravidelně s přispěním většiny hráčů.

 

Ivančice – Vojkovice   16:2 (6:0)

Branky:Pokorný Patrik 6, Kilián 3, Misař 2, Kudělka Jan 2, Ošmera, Kudělka Eda, Olda 

Sestava:  Ondřej Ošmera,  Adam Benda, Matěj Huczmann, Eda Kudělka, Daniel Misař, Olda Kudělka, Patrik Pokorný, Jan Kudělka, Adam Kilián, Tobiáš Baumgartner.  

 

Krajský přebor JmKFS

V sobotu 11.5. jsme se vypravili do Líšně na zápasy Krajského přeboru, kdy hrací trojici doplnil Vyškov, se kterým jsme zahájili náš odpolední fotbalový program. Očekávali jsme kvalitní zápasy s kvalitními soupeři při kterých si budem muset šáhnout až na dno a uspokojivý výsledek vybojovat, kdy  Vyškov patří dlouhodobě ke špičce kraje a Líšeň v některých kategoriích má taky zvuk, ale realita byla poněkud jiná. Soupeř z Vyškova nepřijel v nejsilnější možné sestavě, jen obtížně přecházeli i přes naše mladší hráče. Největším soupeřem  všem se ale jevil nerovný terén, který hatil snahu o kombinaci a přerušoval rozvíjející se akce ve všech možných fázích. I přes výrazně průměrný výkon jsme se i s přispěním soupeře k nějakým gólům dostali  a oku ne zcela lahodící projev  skončil chudým vítězstvím  4:2.  

S Líšní jsme pokračovali na stejném terénu, výkon se výrazněji nezlepšil, ale soupeř byl ještě  o poznání slabší a tak jsme se alespoň prosadili střelecky.  

 

MFK Vyškov  – FC Ivančice  2:4 (0:1)

Branky:Lengyel Jan 2, Kilián, Huczmann

SK Líšeň -  FC Ivančice 4:11 (1:6)

Branky:Huczmann 3, Misař 2, Lengyel Jakub, Eda Kudělka, Jurka, Kilián a vlastní.

Sestava:  Dominik Jelínek, Patrik Záviška, Adam Benda, Matěj Huczmann, Eda Kudělka, Daniel Misař, Olda Kudělka, Jan Lengyel, Jakub Lengyel, Lukáš Jurka, Adam Kilián.   

 

 

Okresní přebor Brno-venkov

V neděli nás čekalo hrací kolo okresu.  5 omluvenek  znamenalo opět vhodně rozložit síly do dvou teamů, které v jarní  fázi opustily ještě na podzim tradiční ročníkové rozdělení.

V Tišnově soupeř moc nezlobil, čtveřice z mladší přípravky se svého úkolu pomoci ujala zodpovědně včetně výrazné promluvy  do listiny střelců a mužstvo tak mohl dokráčet ke snadné výhře.  

 

FK Tišnov-FC Ivančice 2:7 (1:6)

Branky: Ryška 3, Baumgartner 2, Kroutil 1, Benda 1

Sestava:  Ondřej Ošmera, Martin Pokorný, Vojtěch Lukášek, Jan Kroutil, Adam Benda, Jakub Ryška, Jakub Jelínek, Tobiáš Baumgartner. 

V Těšanech  to tak jednoduché nebylo. Soupeř se za vydatného přispění našich hráčů – tu nádherná nahrávka, tu nezachycený útok, nedůslednost či uklouznutí  ujal velice snadno vedení  5:1. Za poločasového stavu 7:3 jsme stále věřili v obrat, zvlášťe po zlepšené obraně, slušné mezihře a četných vypracovaných šancích v druhé čtvrtině,  nicméně chyby nás srážely dál a běhavý soupeř byl  nakonec nad naše síly. Potěšily alespoň gólové okamžiky obou Patriků, kdy Paťa Pokorný přidal i výborný výkon ve středu pole.        

SK Těšany- FC Ivančice 12:7 (7:3)

Branky:Pokorný 2, Záviška 2,  Lengyel Jan, Eda a Olda Kudělka po 1

Sestava:  Lengyel Jakub a Jan, Kudělka Oldřich a Eduard, Patrik Pokorný, Patrik Záviška,  Matěj Huczmann,  Daniel Misař, Jan Kudělka.

 

print Formát pro tisk