Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

Starší přípravka s výkony na houpačce

ČT 30.05.2019

Krajský přebor JmKFS

V sobotu ráno jsme se vypravili na zápas Krajského přeboru přípravek do Znojma, druhým naším soupeřem byly Hustopeče. Se Znojmem jsme se utkali na podzim a odvezli si po výsledku 0:10 slušný příděl. Hustopeče jsme potkali krom podzimu už i letos na jaře a v obou případech jsme slavili výhru .

Proti Znojmu jsme nastoupili s odhodláním a bojovný výkon byl odměněn přes prohru vcelku lichotivým výsledkem 4:6. Druhý zápas proti čerstvému soupeři je vždy otevřený a často i kvalitnějšímu mužstvu dojdou síly zvláště při nepříznivém vývoji, ale tentokrát jsme po dobrém začátku vítězný výsledek udrželi. Naše celkové sobotní účinkovaní přes první jarní prohru v krajské soutěži hodnotíme jako úspěšné, ukázali jsme, po několika nedobrých výkonech v okresním přeboru, že se můžeme stále měřit i s kvalitními týmy.

1.SC Znojmo - FC Ivančice 6:4

FC Ivančice - FC Hustopeče 6:4

Sestava: Dominik Jelínek, Martin Pokorný, Patrik Záviška, Adam Benda, Matěj Huczmann, Eda Kudělka, Jan Lengyel, Jakub Lengyel, Jan Kroutil, Patrik Pokorný, Daniel Misař.

OP Brno - venkov

V neděli nás čekal jen jeden zápas okresu a to v Tišnově. Soupeř patří výsledkově k nejslabším mužstvům okresu Brno - venkov a naší hráči zřejmě chtěli tento soupeřův hendikep vyrovnat přístupem, což se jim povedlo dokonale. V první půli si soupeř po našich ztrátách hlavně střelecky dělal co chtěl bez toho, aby si ho někdo více všimnul, naše zahozené šance přičíst smůle by bylo jednoduché a nepřesné konstatování. První půle byla jako zlý sen a výsledek 2:8 reálným zhodnocením. Sice můžeme zkusit hráče omluvit za sobotní únavu, za početně slabší kádr pouze se dvěma střídajícími včetně jednoho benjamínka, možná i ne zcela zdravé hráče, ale naivní výkon bez základního pohybu dopředu i dozadu, ztracené míče a neuvěřitelně neefektivní střelbu moc omluvit nelze. Do druhé půle jsme si některé věci vzali k srdci, kdy přísnější měřítko snesl zvláště Vojta v přístupu k soupeři a přestože ostatní z nejrůznějších důvodů, hlavně únavy a domnělého příkoří tíhli ke střídačce a neproměňování šancí pokračovalo, tak nevýrazný výkon i tak stačil na druhopoločasovou výhru 5:4. Opět jsme se poučili, že hrát se má od začátku, protože sebeslabší soupeř se neporazí tím, že na něj budeme koukat.

AFK Tišnov – FC Ivančice 12:7 (8:2)

branky: Kudělka Olda 3, Záviška 1, Huczmann 1, Benda 1, Kudělka Eda 1

Sestava: Adam Benda, Matěj Huczmann, Patrik Záviška, Vojtěch Lukášek, Lukáš Jurka, Kudělka Eduard, Oldřich a Jan.