Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu

FINÁLOVÁ ČÁST ZHL KORČIAN CUPU 2017

Závěrečné kolo ZHL st.žáků 2002 a ml.

Kolo odehráli: Nešpůrek Jakub, Brázda Jan, Kožnar Martin, Široký Erik, Schwarz Samuel, Adam Jakub, Kožnar Marek, Smutný Jakub, Široký Teodor, Císař Ladislav, Urbánek Matyáš.

Čtvrtfinále:

FC IVANČICE  -   ZBROJOVKA BRNO  2004       4 : 1

Urbánek Matyáš 2, Široký Erik 2.

Z naší strany velice povedené utkání. Kluci na soupeře vlétli od první minuty. Soupeře jsme napadali na jejich polovině a nedovolili jim moc kombinovat. Zachytili jsme dvě zpětné přihrávky a rychle se ujali vedení. Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou a po krásných  kombinačních akcích jsme přidali ještě dvě branky a zaslouženě jsme dovedli utkání do vítězného konce.

Semifinále:

FC IVANČICE  -   SVRATKA BRNO   0 :  4

S velice kvalitním soupeřem jsme nechtěli hrát beton a od první minuty se hrál fotbal nahoru dolů. Bohužel zkušenější soupeř nás dvakrát po sobě nachytal při nepozornosti v obraně a ujal se dvougólového vedení. Dvě minuty před koncem jsme se pokoušeli hrát bez brankáře ve snaze vyrovnat, ale ještě jsme dvakrát inkasovali a do finále zaslouženě postoupila Svratka.

O 3.místo

FC IVANČICE  -  SLATINA "A"  1 : 2

Široký Erik

V první polovině utkání jsme na soupeřovu bránu vystřelili nespočetně střel, žádná ale neskončila v síti,  osvědčené pravidlo "nedáš -  dostaneš" se nám potvrdilo. Soupeř dvakrát šťastně skóroval a nám se už jen z několika šancí povedlo pouze snížit. I po prohře jsme obsadili krásné 4. místo. Kluci kromě jednoho kola předváděli pěkný kombinační fotbal a za to zaslouží pochvalu.

 

Kožnar Martin ročník 2004 byl oceněn jako talent ZHL pro ročník 2002 a ml..

print Formát pro tisk