Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu

Od pohodové výhry k vydřené výhře

Po jasném vítězství ve Veselí nad Moravou, kde jsme si s chutí zahráli a zastříleli, přišli 3 velmi napínavé a pro trenéry psychicky náročné zápasy. V zápase s Kuřimí jsme si nechali utéct začátek zápasu a hned jsme prohrávali o 2 branky. Do poločasu jsme naštěstí snížili na rozdíl jediné. Ve druhém poločase se nám i přes výraznou herní převahu podařilo vyrovnat až v poslední minutě. Zápas na Spartě Brno byl podobný předchozímu zápasu jako vejce vejci akorát s rozdílným výsledkem. Opět špatný vstup do utkání (2 obdržené branky) a výrazné zlepšení ve druhém poločase, které však tentokrát vyrovnání nepřineslo. A v utkání s týmem Novosedel se vstup do utkání opakoval, ale naštěstí díky střelecké nemohoucnosti hostů a výborným zákrokům našeho brankaře jsme udrželi poločasový výsledek 0:0. V druhém poločase opět zlepšení, které bylo korunované vstřelenou brankou, nás dovedlo k vydřenému vítězství 1:0.
FC Veselí n. Moravou – FCI 1:8 (0:4) Jakubec 3x, Sukiasyan, Šviřák, Gurskyy, Pavlík, Cerminara
FCI – FC Kuřim 3:3 (2:3) Schwarz 2x, Pavlík
FC Sparta Brno „B“ – FCI 2:1 (2:0) Knotek
FCI – TJ Sokol Novosedly 1:0 (0:0) Cerminara