Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 05. kolo

19.9.2015 Pálava Mikulov - FC Ivančice 7:2

DOMÁCÍ   Pálava Mikulov   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
7 : 2   poločas:  ( 2 : 1 )
Rozhodčí: Janíček Jiří Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Kališ Marek 3x, Žůrek Adam, Souchop Adam, Kališ Martin, Kosík Aleš  BRANKY  Galstyan Edmont 2x
brankář: Ahrens Nikolas
obránci: Gacov Adam     Hron Adam     Podhrázký Martin     Vodák Martin
záložníci: Bořil Tomáš     Šnyrch Patrik     Hledík Jakub     Galstyan Edmont
útočníci: Knotek Jakub     Friedl Michal
střídající: Bobela Michal     Kožnar Marek     Kožnar Martin
trenér:
 ~~První prohru v KP jsme obdrželi s výborně hrajícím Mikulovem. Vstup do zápasu z naší strany nebyl vůbec špatný. Ve 4. minutě jsme po pěkné kombinační akci vedli golem Galstyana. Srovnáno bylo bohužel hned v 9. minutě, když vysoký centr před naši branku přeletěl i samotného Ahrense /1:1/. Další branku jsme dostali v 18. minutě. Útočník soupeře prošel z kraje hřiště středem přes 2 naše hráče a prudkou střelou z vápna prostřelil Ahrense /2:1/. Do druhé části hry jsme šli se snahou s výsledkem něco udělat. Bohužel hned ve 40. minutě po chybě ve středu hřiště přidává Mikulov 3. branku.  Kontaktní gól se nám podařilo dát hned ve 42. minutě. Hledík vyslal do brejku Galstyana, ten udělal kliku golmanovi a snížil na 3:2. Bohužel to z naší strany dnes bylo všechno. Hru jsme příliš otevřeli a soupeř trestal nemilosrdně naše chyby… - - -