Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 03. kolo

06.09.2015, Tatran Kohoutovice - FC Ivančice 3:8

DOMÁCÍ    Tatran Kohoutovice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
3 : 8   poločas:  ( 1 : 3 )
Rozhodčí:  Vašík Michael Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Dvořák Dominik 3x  BRANKY Vodák Martin 3x, Albrecht Přemek 2x, Friedl Michal, Glastyan Edmont, Knotek Jakub
brankář: Ahrens Nicolas
obránci: Gacov Adam     Hron Adam     Albrecht Přemek     Podhrázký Martin
záložníci: Galstyan Edmont     Šnyrch Patrik     Hledík Jakub     Bořil Tomáš
útočníci: Knotek Jakub     Vodák Martin
střídající: Štork Patrik     Friedl Michal     Bobela Michal
trenér:
Další z naší strany velmi dobré utkání jsme sehráli na hřišti Kohoutovic. Hned ve 3. minutě vyslal kolmicí do úniku Šnyrch Vodáka, který střelou podél gólmana otevřel skóre zápasu. V 9. minutě se nejlépe ve skrumáži před brankou soupeře orientoval opět Vodák a prostřelil vše, co mu stálo v cestě /2:0/. K čistému hattricku se Martin dopracoval o 2 minuty později, kdy opět sám před gólmanem nezaváhal /3:0/. Bohužel hned ve 12. minutě se dostal ke slovu soupeř, když přesnou střelou pod břevno nedal Ahrensovi šanci /1:3/. Do konce poločasu jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, ale bohužel bez gólového efektu. V druhém poločase unikl ve 42. minutě po levé straně Knotek a naservíroval krásnou přihrávku před branku Friedlovi, pro něhož už nebyl problém míč umístit do prázdné branky /1:4/. V 53. minutě nádherná akce na jeden dotek po ose Hron – Gacov - Šnyrch, vysunul posledně jmenovaný nabíhajícího Galstyana, který střelou k tyči navýšil na 1:5. V 55. minutě ustál aut Bořila Knotek, obtočil se okolo obránce a sám před gólmanem navýšil skóre na 1:6.  V 57. minutě kopal Albrecht penaltu po faulu na Galstyana a bezpečně proměnil /1:7/. V 59. minutě dorazil míč po rohovém kopu Bořila do sítě opět Albrecht /1:8/. Poté jsme polevili a „mazácky“ dohrávali zbytek utkání, čehož využil soupeř a po hrubých chybách nám vstřelil dvě branky.