Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -

obránci: Gacov Adam    Hron Adam    Albrecht Přemek    Podhrázký Martin
záložníci: Bořil Tomáš    Šnyrch Patrik    Hledík Jakub    Vodák Martin
útočníci: Knotek Jakub    Galstyan Edmont
střídající: Štork Patrik    Friedl Michal    Bobela Michal
trenér:
 Ve vloženém 13. kole jsme na svém hřišti přivítali soupeře z Veselí nad Moravou. Od začátku utkání jsme byli aktivnější a hned ve 4. minutě našel nádherně při trestném kopu na hranici vápna Šnyrch nikým nepokrytého Knotka, který pohotově otevřel skóre utkání přesnou střelou k tyči /1:0/.  V 16. minutě se dostal k míči před hranicí velkého vápna Šnyrch a tvrdou střelou pod břevno navýšil na 2:0. Ve 20. minutě potáhl míč do vápna soupeře Galstyan a naservíroval ho Bořilovi do prázdné branky /3:0/. Před přestávkou ještě unikl po levé straně Bořil, přesně přihrál Knotkovi, který uklidil míč do opuštěné branky /4:0/.  V druhé části hned v 38. minutě zasekl 2x na vápně Knotek a přesnou střelou navyšuje na 5:0. V 43. minutě po soupeřově trestném kopu odkopl razantně míč Albrecht a to tak, že překopl obranu soupeře, za kterou si naběhl Knotek, který sám před gólmanem nezaváhal /6:0/. V 55. minutě prošel přes dva hráče do vápna soupeře Vodák, míč pak naservíroval Friedlovi, který ho opět uklidil do prázdné branky /7:0/. V 59. minutě se několikrát otočil s míčem ve vápně Galstyan a přesnou střelou k tyči navýšil na 8:0. Na závěr v 66. minutě vyvezl míč z obrany Podhrázký, přesně přihrál Knotkovi, který vysunul Bořila, pro kterého nebyl problém přidat poslední branku utkání.