Rozhodčí: Martinec Michal Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Galstyan 4x, Kožnar Marek 2x, Hron, Štork, Bořil, Knotek  BRANKY
obránci: Gacov Adam    Hron Adam    Albrecht Přemek    Vodák Martin
záložníci: Bořil Tomáš    Šnyrch Patrik    Hledík Jakub    Galstyan Edmont
střídající: Štork Patrik    Podhrázký Martin    Bobela Michal    Kožnar Marek    Schwarz Samuel
vedoucí: Hron Tomáš
trenér: Šnyrch Radovan
V dalším utkání KP jsme jasně dominovali a vysoko vyhráli nad týmem z Lískovce.
Už ve 3. minutě propadl pas Hrona soupeřovou obranou a osamocený Galstyan v úniku nezaváhal /1:0/. V 6. minutě se k míči na vápně dostal znovu Galstyan, zasekl na silnější levou nohu a tvrdou ranou k tyči navýšil na 2:0. Ve 14. minutě propasíroval míč do sítě soupeře Hron po rohovém kopu Bořila /3:0/. Ve 20. minutě zahrál Bořil rohový kop zkráceně na Kožnara a ten přesně zakončil na bližší tyč /4:0/. Ve 33. minutě vyslal tvrdou střelu na golmana Šnyrch, který ji vyrazil před dobíhajícího Glastyana, pro něhož už nebyl problém vrátit míč do prázdné branky /5:0/.
V úvodu druhého poločasu přidal další branku Kožnar, když jeho střela z dálky propadla golmanovi mezi rukama do branky /6:0/. V 51. minutě dostal ideální míč na penaltě Štork a jeho tvrdá střela prošla vším, co jí stálo v cestě /7:0/. V 61. minutě vysunul Hron nabíhajícího Knotka, ten míč potáhl, přihrál pod sebe a dobře postavený Galstyan přidal dnes již 4 branku /8:0/.  O dvě minuty později našel Galstyan ve vápně Bořila, který přesnou střelou k tyči navýšil na 9:0. Na závěr zápasu v 65. minutě prošel Knotek středem hřiště a pohodlně zavěsil /10:0/.