Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 07. kolo

4.10.2015 Svratka Brno - FC Ivančice 3:10

DOMÁCÍ   Svratka Brno   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
3 : 10   poločas:  ( 0 : 6 )
Rozhodčí:  - - - Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
   BRANKY  Knotek Jakub 4x, Bořil Tomáš 3x, Albrecht Přemek, Kožnar Martin, Šnyrch Patrik
  - - -
  ~~Po předchozích dvou kolech, kdy jsme nebodovali, jsme odjížděli na Svratku s úmyslem udělat maximum pro vítězství. Hned ve 2. minutě vypíchl míč obránci soupeře Šnyrch, přihrál Knotkovi a ten sám před golamnem nezklamal /0:1/. V 5. minutě se po rohovém kopu nadvakrát prosadil Albrecht /0:2/. Vstup do utkání ideální. Další branku jsme přidali ve 14. minutě. To se v brejku ocitl Bořil, ještě našel Knotka, ten klika golmanovi a... 0:3. Ve 23. minutě si to prohodili a tentokrát zakončoval Bořil /0:4/. Ve 30. minutě propasíroval míč přes 3 hráče Knotek a sám zakončil pod vybíhajícím golmanem /0:5/. Ještě před koncem první půle vypíchl míč znovu Šnyrch, hned poslal do úniku Bořila a bylo to 0:6. V začátku druhého poločasu jsme jako vždy polevili, čehož soupeř okamžitě využil a přitlačil nás na vlastní polovině. Z toho pramenila chyba ve středu obrany, když jsme ve 40. minutě doslova „namazili“ míč soupeři na gól /1:6/. Hned nato jsme však přidali a do konce utkání už stav kontrolovali. V 50. minutě se dostal do brejku Knotek. Přesto, že mohl sám zakončit, přihrál ještě nezištně Kožnarovi, který bez problému míč uklidil do prázdné branky (že by klobásky?). Další branku přidal opět Knotek v 57. minutě po samostatné akci /1:8/. V 59. minutě dobře napadal Bořil, vypíchl míč golmanovi a uklidil ho do sítě /1:9/. V 61. minutě chyba ve středu hřiště, brejk soupeře a 2:9. Hned z rozehry přeloboval Šnyrch vysoce postaveného golmana domácích a 2:10. Poslední branku zápasu dala Svratka v 63. minutě, když její útočník prošel přes vše, co mu stálo v cestě.- - -