záložníci: Kožnar Martin, Císař, Kožnar Marek, Široký T,
útočníci: Široký E., Knotek
střídající: Maša, Matoušek, Veleba, Sláma, Svoboda, Pavlík
vedoucí: Maša Silvestr
trenér: Miloš Kožnar
       Na dnešní zápas kluci do Kyjova přijeli s jasným cílem a to bylo vítězství a upevnění si nadvlády v soutěži krajského přeboru starších žáků. Hned při příjezdu do Kyjova nás v kabině čekalo nemilé  překvapení,  ale problém se rychle vyřešil a tímto prvotním  zádrhelem se kluci vůbec nenechali rozhodit. I ve vypůjčených dresech soupeři ukázali, proč jsou vedoucím týmem soutěže a ani po dnešním zápase  nedopustili druhému týmu tabulky FC Kyjov přiblížit se  bodově našim borcům a za vítězství si naši starší žáci připsali další tři body a upevnili si tak první příčku v tabulce.
     Samotný zápas probíhal podle našich představ, kdy kluci soupeři hned od prvních minut vnutili náš styl hry a k žádným vážným akcím soupeře nepustili. Pouze v 5 minutě soupeř zahrozil rychlou akcí z levé strany, kdy soupeřovu  gólovou střelu bravůrním zákrokem zlikvidoval Kuba Nešpůrek (Míca). Věděli jsme, že soupeř z Kyjova hraje velice pohledný kombinační fotbal což se taky potvrdilo, ale rychle naši kluci přečetli, že všechny míče ze středního pásma i z křídelních centrů míří na jejich nejlepřího střelce, kterého si vzali do parády  stopeři Kuba Hledík a Kuba Smutný a zcela jej ze zápasu vymazali.  Výbrně v zápase pracovali taky křídelní beci Kuba Adam a Sam Schwarz, kteří  soupeři překazili veškeré centry, které chtěl soupeř směřovat do našeho vápna.  Přerušené akce soupeře se našim klukům dařilo hlavně rychle a krásně  vykonkonbinovat a přes středovou řadu, kde kraluje Laďa Císař s Markem Kožnarem se dostávali našim křídelním záložníkům Martinovi Kožnarovi  a Teovi  Šikorému pěkné pasy za obranu.   Jejich centry do vápna však většinou končili  jen těsně vedle soupeřovi brány a nebo v jeho náruči.  Proto jsme se gólu dočkali až v 28 minutě, kdy střídající Šimon Matoušek našel kránou přihrávkou za obranu soupeře Dana Knotka, který se nemílil a poslal míč  do brány za soupeřova záda.  V prvním poločase byla pouze škoda, že kluci neproměnili několik šancí, které přímo volali po vstřelení gólu, a že jich bylo.  Druhá půle hry se odehrávala pouze na polovině soupeřova hřiště a byla jen otázka času, kdy kluci vstřelí druhý uklidňující gól.  Tohoto se dočkali v 38 minutě, kdy Laďa přenesl hru z pravé strany na levou stranu na Martina Kožnara, ten posunul na Erika , který potáhl míč po levé straně a krásným centrem před bránu našel volného Dana Knotka, který si ještě vychutnal dva dotírající obránce a pak střelou do pravého horního rohu nedal brankáři žádnou šanci.  Kluci mohli přidal i další góly, ale  opět možná chybělo trochu štěstí a nebo klidu v zakončení a proto jsme se  dalšího gólu již nedočkali.  To kluky ale nemusí mrzet, neboť  ze soupeřova hřiště vezou výhru 2:0 a další tři cenné body do tabulky.  Další zápas odehrají  naši starší žáci doma s týmem FC Ratíškovice dne 14.10.2017 v Řeznovicích.