DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    FC Boskovice   HOSTÉ
5,11 Erik Široký, 18,19,38 Dan Knotek, 26, Matoušek  BRANKY
záložníci: Císař, Kožnar Marek, Široký Teo, Kožnar Martin
útočníci: Široký Erik, Knotek
střídající: Matoušek, Pavlík, Svoboda, Veleba
vedoucí: Maša
trenér: Kožnar
  V rámci 14 kola KP Starších žáků přijel do Ivančic posilněný tým  z Boskovic. Již od prvních minut zápasu hráči z Boskovic chtěli ukázat, že jejich dvě jarní výhry nejsou náhoda a naše hráče začali velice důrazně presovat, napadat a nedávali jim prostor pro kombinace.  Naši kluci se ale drželi taktickcýh pokynů a velice rychle přišli na způsob jak překonat  obranu soupeře. Předvědřili se o tom již 5 minutě, když přes střed hřiště přesprintoval jak zálohu, tak i obranu soupeře Kuba Smutný ( SATY) a přihrávkou vybídl ke skórování Erika Smutného, který přihrávkou nepohrdl a otevřel skóre zápasu. Kluci  se i nadále snažili soupeři vnutit náš styl hry a bylo  jen otázkou času, kdy soupeř v tak vysokém tempu napadání poleví a  naši kluci budou mít více prostoru pro kombinační hru.  Jejich úsilí se vyplatilo hned v 11 minutě, kdy dostal krásnou přihrávku za obranu rychlonohý Teo Široký, který s míčem přešel až do vápna, kde již na přihrávku čekali jak hladoví psi naši útočníci a  nakonec si odražený míč našel Erik Široký a skóroval podruhé.   Další radost fanouškům přinesl v 18 a 19 minutě Dan Knotek, když nejprve zužitkoval přihrávku Tea Širokého a  následně v karatistickém výskoku dopravil míč do brány po průniku a přihrávce Ladě Císaře. Od 20 minuty  dostali šanci i střídající hráči, kdy v 28 minutě při závaru ve vápně si našel míč Šimon Matoušek, který vystělil a soupeř ve snaze odkoupnout míč si jej srazil do vlasní brány. I přes další krásné akce se již  skóre do poločasu neměnilo a to buťo zásluhou dobře chytajícího brankáře soupeře nebo  naší nepřesností při koncovce. V druhém poločase se kluci museli obejít bez našeho nejzkušenějšího beka Kuby Hledíka, kteý byl povolán k plnění úkolů za starší dorost, ale jeho úlohu  zvládl skvěle Kuba Smutný.  Skóre se v druhém poločase měnilo hned v 38 minutě, kdy po odpískané ruce soupeře na hranici vápna  kluci využili moment překvapení, rychle rozehráli a Dan Knotek přízemní ranou   na zadní tyč nedal soupeřově brankáři žádnou šanci.   Další gól sice již v uktání nepadl, ale i tak se bylo na co dívat, když si kluci byť v hodně promíchané a pozměněné sestavě vytvřeli stále  nové a nové gólové příležitosti a hráli krásný kombinační fotbal, pouze bez gólového zakončení, které jistě v budoucnu přijde.
     Další zápas kluci odehrají dne 28.4.2018 v Řeznovivích, kde hostí tým FC Slovan Rosice.