DOMÁCÍ    MOR. KRUMLOV   vs.   FC IVANČICE   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Podhrázký Martin     Hron Adam     Albrecht Přemek     Hledík Jakub
záložníci: Friedl Michal     Gacov Adam     Šnyrch Patrik     Bořil Tomáš
útočníci: Knotek Jakub    Galstyan Edmont
trenér: Šnyrch Radovan   Hron Tomáš
  ~~Po velmi dobrém výkonu s Mikulovem jsme očekávali dobrý výsledek i v Krumlově. Bohužel utkání nám nevyšlo. Přesto, že jsme se snažili hrát kombinačně, soupeř se na nás velice dobře připravil a důsledným napadáním nám  nedával prostor pro vlastní hru.Naopak my jsme mu několika hrubkami umožnili vstřelit laciné góly. Nejprve ve 24. minutě zastoupi Ahrense na brankové čářš Albrecht, bohužel doslova. Po následné penaltě jsme prohrávali 1:0. Do druhého poločasu jsme mírně změnili rozestavění a pokusili o otočení výsledku. Ve 43. minutě jsme si autovým vhazováním pomohli Bořilem k brejku, ten se dostal s míčem do vápna kde se po několika  soubojích zmocnil Knotek a přesnou střelou do horního rohy srovnal na 1:1. Poté jsme lépe drželi míč na kopačkách, ale mimo jedné střely Šnyrcha jsme z převahy nevytěžili nic. Naopak soupeř nám v 60.minutě vstřelil branku po nedůrazu obránce v osobním souboji /2:1/. Na závěr ještě v 70. minutě jsme naprosto propadli při rohu a tak zápas skončil naší prohrou 3:1.- - -