DOMÁCÍ    KYJOV   vs.   FC IVANČICE   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Vodák Martin     Hron Adam     Albrecht Přemek     Gacov Adam
záložníci: Friedl Michal     Šnyrch Patrik     Hledík Jakub     Bořil Tomáš
útočníci: Knotek Jakub     Galstyan Edmont
střídající: Kožnar Marek     Schwarz Samuel
trenér:
  ~~S několika zraněnými hráči jsme odjížděli k mistrovskému utkání 22. kola s týmem Kyjova. Kyjov je momentálně na 2. místě tabulky, takže jsme nečekali žádné zázraky. Navíc se v týdnu na tréninku ošklivě zranil Podhrázký (zlomenina nohy). Utkání začalo z naší strany velmi vlažně, neměli jsme pohyb, soupeř nás přitlačil na vlastní polovině a vytvořil si několik dobrých příležitostí. Branku však nedal. Naopak se nám podařilo vstřelit branku ve 12. minutě, když se po nenápadné akci dostal k míči Knotek, vystřelil, jeho ránu gólman vyrazil, odražený míč zachytil Galstyan a prostřelil vše, co mu stálo v cestě /0:1/. Do poločasu jsme bohužel tento stav neudrželi a inkasovali v 32. minutě, když Ahrens neudržel v rukách střílený centr a útočník soupeře dorazil do odkryté brány /1:1/. V druhé části hry jsme zpřesnili kombinaci, lépe jsme se začali pohybovat a dostávali jsme soupeře pod tlak. Bohužel jsme ale v 42. minutě obdrželi branku, když jsme nezachytili rychle vhozený aut, následně se útočník obtočil rychle okolo našeho obránce a přesnou střelou navýšil na 2:1. To nás však nepoložilo a odpověděli jsme hned ve 44. minutě. Střídající Schwarcz zachytil rozehru soupeře, ihned posunul Knotkovi, ten si obhodil obránce a sám před gólmanem nezaváhal /2:2/. Po této brance jsme i nadále praktikovali kombinační fotbal s rychlým přechodem do útoku. Vytvořili jsme si několik velmi slibných situací, bohužel branku se nám nepodařilo vstřelit. Naopak v závěru zápasu měl Kyjov dvě dobré příležitosti. Gól však už nepadl.- - -