Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -

obránci: Gacov Adam     Hron Adam     Albrecht Přemek     Hledík Jakub
záložníci: Knotek Jakub     Šnyrch Patrik     Galstyan Edmont     Bořil Tomáš
útočníci: Dufek Lukáš     Friedl Michal
střídající: Vodák Martin     Bobela Michal
trenér: Šnyrch Radovan
 ~~Poslední utkání letošního ročníku KP starších žáků jsme sehráli na hřišti ČAFC v Brně. Na 3. místo tabulky jsme vzhledem ke špatným vzájemným utkáním s Krumlovem již dosáhnout nemohli, stačila nám tedy k udržení stávajícího 4.místa v tabulce remíza. V úvodu zápasu nás soupeř mírně přehrával, ale bez větších příležitostí. Naopak my jsme hru vyrovnali a posléze lépe kombinovalí, čímž jsme si vytvořili několik slibných situací. V 19. minutě jsme kopali penaltu po faulu na Šnyrcha, kterou bezpečně proměnil Galstyan. Následně pak ve 28. minutě našel přesnou křížnou přihrávkou Friedl do vápna nabíhajícího Knotka, ten zasekl na levou a pod golmanem zvýšil na 2:0. V druhém poločase jsme bohužel ztratili pohyb a soupeř nás postupem času začal přehrávat. Branku vstřelil po rohovém kopu ve 43. minutě, když jsme nezachytili náběh hráče z druhé řady /1:2/. Další gol jsme dostali znovu ze standartní situace v 52. minutě, když hlavičkující hráč přeloboval špatně postaveného Ahrense/2:2/. Poté jsme se zvedli a v 62.minutě se nám podařilo vstřelit další branku. Trestný kop Knotka z levé strany vyrazil golman soupeře před sebe a Albrecht pohotově dorazil /2:3/. Bohužel vítězný stav jsme neudrželi a poslední minutě jsme nešťastně, opět ze standartní situiace dostali vyrovnávací gol, když trestný kop se od tyče odrazil do Ahrensových zad a do branky.................... - - -