DOMÁCÍ   FC Veselí n/M   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
záložníci: Široký, Císař, Kožmar Marek, Pavlík
útočníci: Kožnar Martin, Knotek
střídající: Svoboda, Veleba
vedoucí: Maša
trenér: Kožmar
      V rámci 16 kola KP naši starší žáci zavítali do vzáleného Veselí nad Moravou s jasným cílem udržet si neporazitelnost a získat body důležité pro udržení předních pozic v tabulce KP.  O tom, že to nebude snadné  kluci věděli již z přechozího podzimního vzájemného zápasu a také z aktuálního umístění týmu Veselí, které nyní okupuje 4 příčku tabulky.
     Od počátku byl zápas velice vyrovnaný a soupeř naše hráče nenechal  hrát naši kombinační hru, velice rychle  hráči soupeře naše kluky napadali a nedali jim žádný prostor k vytvoření  gólové příležitosti. Soupeř  byl v úvodu zápasu pohyblivější, měl velice propracovanou defenzivu a velice dobře kombinoval ve středu hřiště, ale  pasy na jejich jediného střelce si naši zadáci vždy pohlídali a také nedali soupeři žádnou příležitost ke skórování.  Postupen času kluci na hřišti začali přebírat iniciativu a dostávali se do slibných zakončení, které, ale nevedlo k tíženému gólu. ten přišel až v 21 minutě, kdy Laďa Císač na pravé straně vykombinovali přechod za obranu soupeře a po závaru před bránou nakonec šťastně dopravil míč do brány právě Teo Široký. Od té doby kluci měli více ze hry, dostávali se do šancí, kdy soupeř  naše  útoky zastavoval jen pomocí faulů, ale ani z přímých kopů se již klukům do poločasu srovnat nepodařilo.
      Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu jako konec první půle, kluci byli na hřišti více vidět, ale soupeř velice rychle a pohotově naše průniky křídel zdvojoval až ztrojoval a nedával nám příležitosti  k centrování před bránu a zakončení.  Poté přišel v 47 minutě trest, když rozhodčí neodpískal faul hraní vysokou nohou na našeho beka, kdy soupeř v momentě když chtěl náš obráce míč odhlavičkovat, v úrovni hlavy  míč vypích přistrčil na rozběhnutého  spoluháče, kterého se napodasřilo obráncům zachytit a tento  chladnokrevně dopravil míč  do naší brány.  Kluci se i nadále nažili urvat vítězství na svou stranu, kdy si vytvářeli i slibné příležitosti, ale  z důvodu rychlého napadání soupeřem nám chyběl větší klid v zakončení a vstřelení gólu. Ani z několika dobře zahraných trestných kopů se klukům nepodařilo  vstřelit vítězný gól   a  když ani soupeř nevyužil jejich poslední příležitost na konci utkání ke vstřelení gólu  utkání tak skončilo remízou 1:1.
     Kluci si i přes ztrátu bodů stále drží neporazitelnost  a náskok v čele tabulky před dotírajícím týmem Svratky Brno a my se budeme těšit na další utkání, keré se odehraje 8.5.2018 na hřišti FC Kuřim.