obránci: Adam, Pavlík, Matoušek, Jeřábek
záložníci: Cerminara, Svoboda, Schwarz, Veleba
útočníci: Jakubec, Maša
střídající: Sviták, Novák, Lukášek
vedoucí: Jacko J.
trenér: Jacko T.
  Naši starší žáci odehráli svůj první mistrovký zápas Krajského přeboru ve čtvrtek 24.8.2018 na hřišti FC Pálava Mikulov.  V zápase bylo vidět, že kluci v tomto složení a systémem 4-4-2 neodehráli žádný přípravný zápas což bylo sice škoda, ale i tak ukázali, že přechod na velké hřiště pro mě nebude žádný problém.
    Zápas jsme začali aktivně a dvojice našich útočníků svou rychlostí a dravostí dělala stoperům soupeře značné problémy.  Kluci si vytvořili několik slibných šancí, ale při zakončení  nám chybělo více klidu a rozvahy.  Gól se klukům nepodařilo vstřelit ani z několika přímých kopů, které byly ve slibné vzdálenosti  soupeřovi branky i když standardky jsme na soustředění velice často nacvičovali.  Za svoji snahu byli kluci přece jen odměněni  golem, který se jim podařilo vsítit ve 29 minutě, když Tom Maša z levé strany centroval před bránu, brankář soupeře míč pouze vyrazil na kopačky Matyho Schwarze a ten nekompromisně míč uklidil do brány.  Bohužel hned za tři minuty hráč soupeře nevybíravým  zákrokem zranil  našeho útočníka Tomáše Maše, který musel ze zápasu odstoupit. První poločas tak vyšel lépe našim hráčům a zaslouženě nad soupeřem vedli 1:0, neboť soupeř i díky skvělé práci naší stoperské dvojice Matoušek - Pavlík za první půli  defakto nevystřelil na naši bránu.  I druhou půli zápasu  kluci začali velice aktivně, ale i soupeř začal více běhat a naše hráče napadat z čehož pramenily i naše chyby.  V 10 minutě  zahrával soupeř z pravé strany roh, našim klukům  se nepodařilo míč odkopnout do bezpečné vzdálenosti, ale pouze  k dobře postavenému soupeři na hranici šestnáctky, který nabídnutou šancí nepohrdl a vyrovnal na 1:1. Inkasovaný gól však kluky nesložil a dál na hřišti makali a dřeli  aby vstítili další gól a zvrátili zápas ve svůj prospěch.  Šancí k tomu měli  hodně, ale bohušel bez gólového efektu. Nejblíže vstřelení branky byl Radim Jakubec, který při jednom z útoků nastřelil tyč a jednou mířil těsně vedle sopueřovy brány. S přibývajícím  časem našim klukům i díky náročnému soustředění  začali ubývat síly a soupeř hrozil  rychlými brejky a centry z pravé strany, ale naštěstí se je vždy podařilo odvrátit do bezpečné vdálenosti od naší brány. Zápas tak nakonec skončil remízou 1:1 a ze soupeřova hřiště si tak odvážíme první bod do tabulky pravdy. Další zápas kluci odehrají ve středu 29.8.2018  týmem FC Novosedly.