Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -

obránci: Bobela Michal     Hron Adam     Albrecht Přemek     Gacov Adam
záložníci: Friedl Michal     Šnyrch Patrik      Galstyan Edmont     Bořil Tomáš
útočníci: Knotek Jakub     Kožnar Marek
střídající: Schwarz Sam, Kožnar Martin, Adam Jakub, Široký Teo, Císař Ladislav
trenér: Šnyrch Radovan, Hron Tomáš
 ~~Se sedmi hráči mladších žáků jsme nastupovali k dalšímu mistrovskému utkání. V prvním poločase jsme zase zbytečně míče nakopávali místo trpělivé kombinační hry, kterou se snažíme praktikovat. Výsledkem byly z naší strany pouze dvě branky. V 5. minutě se trefil přesnou střelou do šibenice Knotek a ve 21. minutě přesnou střelou k tyči dává na 2:0 Galstyan. Bohužel ve 31. minutě jsme si po rohovém kopu dali nešťastně vlastní gól. Ve druhé části hry ve 41. minutě tvrdě vystřelil Šnyrch, jeho střelu gólman neudržel a Marek Kožnar pohotově dorazil do branky /3:1/. V 50. minutě opět dorážkou zvyšuje na 4:1 Galstyan. V 53. minutě překopává obranu soupeře Hron, na dlouhý míč si naběhl Knotek a nedal gólmanovi šanci /4:1/. V 60. minutě vnikl do vápna z pravé strany Knotek a přesně přihrál na gól nabíhajícímu Císařovi /5:1/. V 64. minutě jsme bohužel branku obdrželi, když se prosadil hlavou útočník soupeře. Další dvě branky jsme přidali v 64. a v 68. minutě. Vždy se prosadil Knotek. Přesto, že jsme hlavně druhý poločas hráli většinou s mladšími žáky, byli jsme o hodně lepším týmem a vítězství jsme si plně zasloužili. - -