DOMÁCÍ    FC IVANČICE               SVRATKA BRNO   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Galstyan Edmont 2x, Vodák Martin  BRANKY
obránci: Gacov Adam    Hron Adam    Albrecht Přemek    Hledík Jakub
záložníci: Friedl Michal    Šnyrch Patrik    Vodák Martin    Bořil Tomáš
útočníci: Galstyan Edmont    Knotek Jakub
střídající: Podhrázký Martin    Bobela Michal
trenér: Šnyrch Radovan    Hron Tomáš
 ~~Ve 20. kole jsme přivítali na svém hřišti tradičního soupeře Svratku Brno. Celé utkání na tom byla Svratka kombinačně lépe než my, ale do žádné velké šance jsme ji nepustili. Naopak v 15. minutě udělala chybu v obraně, k míči se dostal Vodák a lobem překonal vyběhnuvšího golmana /1:0/. V 31. minutě naše nejlepší akce celého utkání. Kombinace z obrany až ve středu hřiště volnému Galstyanovi, ten dlouhou přihrávkou po zemi vysunuje na pravé straně Podhrázkého. Martin dává z první před branku, kde nabíhající Galstyan střílí gól /2:0/. V druhé polovině zápasu jsme se prosadili ve 44. minutě, když Galstyan sám před golmanem nezklamal a navýšil na 3:0. Do konce utkání se již nic nestalo a tak jsme si připsali další body. - - -