Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
záložníci: Lukášek, Kožnar, Jakubec, Svoboda, Schwarz,
útočníci: Matoušek, Maša
střídající: Novák, Cerminara, Adam,Jeřábek,
vedoucí: Svoboda
trenér: Jacko T.
  V dalším domácím zápase KP naši starší žáci přivítali tým FC Veselí nad Moravou, který byl v tabulce jeden bod za naším družstvem,  a tak se dal očekávat vyrovnanný souboj, který opravdu přišel a hra se po celou dobu zápasu přelévala z jedné půle hřiště na druhou. V tomto zápase se nedalo říct, že zde byl horší a lepší tým. Oba týmy hrály velice dobře, pouze chybělo z naší strany přesnější zakončení.  V zápase jsme sice vedli, když se po levé straně utrh do sprintu Ráďa Jabubec a po zaseknutí ve vápně zpětnou přihrávkou našel na vápně Tomáše Maše, který svoji šanci proměnil v první gól zápasu. Škoda bylo, že hned z následného zozehrání se nepodařilo zachytit soupeřův útok a soupeř využil našeho záváhání brankáře a střelou, která prošlo mezi rukavicemi bránkáře skóre vyrovnal. I v druhém poločase  byla hra vyrovnaná a dalo by se říci, že jsme měli i více šancí na vstřelení gólu, ale by to soupeř, který využil opět našeho zaváhání  brankáře a špatným výběhem daroval  soupeři druhý gól zápasu.  Zápas nakonec mohl skončit spravedlivou remízou, neboť v 68 minutě byl po faulu na našeho útočícího hráče v pokutovém území odpískán pokutový kop, který jsme však neproměnili, míč se odrazil od břevna do pole,  bohužel naši hráči byli jak opaření a přestali úplně hrát, soupeř však dlouhým odkopem našel svého útočníka, který si všiml, že náš brankář je daleko z brány a vysokou střelou našeho brankáře překonal potřetí a zápas tak skončil vítězstvím týmu FC Veselí na Moravou v poměru 3:1.