DOMÁCÍ   FC Hustopeče   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Šacher, Albrecht, Steinoch, Gacov
záložníci: Moltaš, Šnyrch, Hron, Bořil
útočníci: Novák, Fuchs
střídající: Večeřa, Vodák, Friedl, Galstyan, Štork, Bobela
trenér:

K poslednímu utkání sezony jsme přistoupili velmi vlažně a už ve 4. minutě jsme inkasovali po zbytečné chybě našeho gólmana. V 19. minutě opět chyba našeho stopera, po níž následuje faul a penalta, kterou domácí proměňují /2:0/. Až po této obdržené brance jsme se zvedli a začali lépe kombinovat. Bohužel se nám nedaří finální přihrávka, a když už se povede tak přesnější zakončení.

V druhé části hry, po důkladné rozmluvě v kabině a přeskupení mužstva jsme už praktikovali úplně jiný fotbal. Hru jsme zjednodušili, zrychlili a šance na sebe nenechali dlouho čekat. V rozmezí 35. až 40 minuty se sami před gólmanem ocitli Galstyan 2x a Šnyrch. Bohužel nedali. Naopak v 45. minutě dostáváme další branku. Dobře zahraný trestňák končí bez jakéhokoli doteku k překvapení všech v naší síti /3:0/. V 48. minutě snižujeme na 3:1. Po centru Hrona se před brankou soupeře prosazuje Novák. V 52. minutě kopeme roh a opět důrazný Novák snižuje na 3:2. V 55. minutě se po našem trestném kopu nejlépe zorientuje ve vápně soupeře Moltaš a srovnává na 3:3. Po této brance jsme mírně polevili v tlaku a přesto, že jsme měli několik dalších slibných příležitostí, už jsme žádný gól nepřidali. Bohužel pohroma přišla v 70. minutě. Po zbytečném faulu před naším vápnem trefil soupeř přesně horní roh naší branky a ukončil tak stav utkání na 4:3