Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 22. kolo

Starší žáci vezou bod z Ratíškovic

11.5.2019 Ratíškovice - FCI 1:1

 

Sezóna:    2018 / 2019
Soutěž:   Krajský přebor
  Starší žáci
Kolo:  22 Datum zápasu:    12.05.2019

 

DOMÁCÍ    Ratíškovice/Dubňany   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
1 : 1   poločas:  (  1  :  1  )
Rozhodčí:  - - - Hřiště:  tráva
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  30
   BRANKY  2. Schwarz
  ČK  
  ŽK  
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Nešpůrek
obránci: Matoušek, Pavlík, Židel
záložníci: Schwarz, Svoboda, Lukášek, Kožnar, Matoušek Š.
útočníci: Jabubec, Maša
střídající: Adam, Cerminara, Jeřabek, Novák
vedoucí: Svoboda
trenér: Jacko J.
  Sestava soupeře:
brankář:  
obránci:  
záložníci:  
útočníci:  
  Komentář FC Ivančice:
       12.5.2019 naši starší žáci sehráli na hřišti v Dubňanech další důležitý zápas proti týmu starších žáků Ratíškovice/Dubňany. Po nevydařeném zápase v Kuřimi kluky čekal další velice těžký soupeř, který byl v tabulce pouze o bod zpět za našim týmem, a bylo tak velice důležité v zápase bodovat, aby se soupeř nedostal před naše družstvo.
     Úvod zápasu nám vyšel znamenitě, když hned v druhé mitutě jsme vstřelili úvodní gól zápasu poté co Maty Schwarz zužitkoval centr z levé strany a ve skluzu tísněn obráncem těsně před brankářem tečoval míč do brány. Bohužel z vedení jsme se neradovali příliš dlouhou, neboť jsme na hranici šestnáctky zbytečným faulem darovali soupeři přímí volný kop, který soupeř využil a srovnal skóre na 1:1. V první pli zápasu jsme měli ještě dvě brankové příležitosti, které jsme však nevyužili. V prvním případě Matouš Pavlík nastřelil tyč a ve druhém případě  si náš záložník  tváří v tvář před brankářem špatně převzal z krásně přihrávky míč a na místo zakončení rovnou míč brankáři odevzdal. Ani soupeř však nezahálel a ve dvou příadech se musel blýzknout náš brankář, který naše družstvo tentoktár podržel a soupeři nedovolil vstřelit vedoucí gól, když v jednom případě vyškrábl střelu mířící do šibenice a v druhém případě zneškodnil střelu mířící k levé tyči.  Poločas tak skončil remízou 1:1.
     V druhém poločase utkání byli naši kluci aktivnější a dostávali se do šancí a zakončení, ale  bohužel ani jedna šance neskončila vstřelením gólu. Sopeř měl v druhém poločase také několik střel, ale jednalo se většínou o střely z větší vzdálenosti, které neznamenaly žádné větší riziko.  Když jsme na konci zápasu neproměnili naši největší šanci, kdy útočník sám břed brankářem jen těsně minul bránu, zápas tak skončil remízou 1:1 a starší žáci si tak do tabulky KP přípsaly důležitý bod. Další zápas odehrají naši starší žáci na domácím hřišti dne 18.5.2019 proti týmu FC Slovan ROSICE.
  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk