DOMÁCÍ    FC Boskovice   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
záložníci: Kožnar Martin, Kožnar Marek, Císař,  Široký Teo
útočníci: Šroký Erik, Kontek
střídající: Maša, Pelc, Matoušek,  Svoboda, Sláma
vedoucí: Maša Silvestr
trenér: Kožnar Miloš
   Poslední srpnový den naši starší žáci odjeli  odehrát třetí kolo krajského přeboru do Boskovic.  I když je tým   starších žáků FC Boskovice složený převážně z kluků ročníku 2004 a 2005, věděli jsme, že utkání nebude jednoduché což se nakonec potvrdilo.  Hráči týmu Boskovic byli velice technicky zdatní a velice dobře  naše hráče napadali a dohrávali hned od počátku utkání. Po jednom z presingu soupeře jsme ztratili před vlastním vápnem míč a soupeř ihned po získání míče vystřelil na bránu, kdy na vysoký míč náš brankář nedosáhl a soupeř se hned v druhé minutě uktání ujal vedení.  Naši kluci se snažili o kombinační hru, kdež to soupeř hrál velice jednoduchý fotbal a snažil se většinu míčů z první nakopávat za naši obranu, ale naši obránci si s náběhy soupeřových útočníků velice dobře poradili. Od vstřelení gólu měli kluci více ze hry,  vytvořili si  několik gólových šancí, ale bez gólového zakončení. Blízko vstřelení gólu byl Marek Kožnar po přímém  kopu, Kuba Adam, který hlavičkoval  po rohovém kopu těsně nad bránu, Martin Kožnar jen těsně minul bránu po kráné  přihrávce Erika Širokého. Svůj tlak  nakonec naši zužitkovali  před koncem prního poločasu, kdy opět krásně prošel po levé straně Erik Široký, navedl si míč na střed a pohotově vystřelil,  a brankář soupeře stačil míč jen vyrazit před sebe a Daniel Knotek pohotově míč dorazil do brány. V polovině utkání byl stav nerozhodný 1:1,  i když obraz hry výsledku neodpovídal. V druhé půli naši nezačali nejlépe. Po špatném odkopu se soupeř lacině dostal k míči, opět hned pohotově vystřelil nad našeho brankáře a ujal se vedení 2:1.  Podobná situace nastala i na druhé straně, kdy po odkolu se míč dostal hned k našeho útočníkovi, který pohotově srovnal  stav utání.  I nadále byli kluci  lepším týmem na hřišti, ale dlouho bez gólového efektu. Až v 60 minutě  jsme rychle rozehráli autové vhazování, kdy Teo posunul míč před bránu a zde pohotově zakončoval Dan Knotek a naši se poprvé v utkání ujali vedení.   Další branku naši přidali ze špatného odkopu brankáře, kdy míč trefil našho útočníka a od něho se štastně pro nás odrazil   do soupeřovi branky. Stav byl 4:2 a vypadalo to, že kluci již v pohodě zápas dohrají. Soupeř se však nevzdával a ještě stačil snížit na rozdíl jedné branky. Více však kluci soupeři nedovolili a zaslouženě vezou z Boskovic tři velice cenné body do tabulky.