Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 18. kolo

Starší žáci - vezou tři body z Břeclavy

19.5.2018 Břeclav - FCI 0:5

Sezóna:    2017 / 2018 
Soutěž:   Krajský přebor 
 Starší žáci  
Kolo:  18  Datum zápasu:    19.05.2018
DOMÁCÍ   MSK Břeclav   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
0 : 5   poločas:  (  0  :  3  )
Rozhodčí:  Hrubý Hřiště:  tráva
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  35
   BRANKY  10, 65. Knotek, 12. Kožnar Martin, 22. Císař, 55. Hledík
  ČK  
  ŽK  
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Nešpůrek
obránci: Schwarz, Adam, Hledík, Smutný
záložníci: Kožnar M. Císař, Kožnar M.,  Široký
útočníci: Knotek, Maša
střídající: Pavlík, Svoboda, Veleba
vedoucí: Maša
trenér: Kožnar
  Sestava soupeře:
brankář:  
obránci:  
záložníci:  
útočníci:  
  Komentář FC Ivančice:
  V 18 kole čekal na naše starší žáky soupeř z MSK Břeclav, který v jarních kolech  předváděl slušné výkony a dal se tedy očekávat kvalitní zápas.
     V úvodu zápasu si naši kluci vytvořli mírný tlak, ale byl to soupeř který zahrozil jako první, když postupně chybovali naši tři hráči, ale soupeř nabídnutou šanci ke skórování nevyužil.  A tak převzali otěže zápasu naši hráči a postupně vnutili soupeři náš styl hry a prakticky soupeře nepustili do žádným dalších větších akcí.  Prvního gólu se naši hráči dočkali v 9 minutě, když Laďa Císař na středu podržel míč,  vybídl krásnou přihrávkou za obranu Tea Širokého, který nacentroval před bránu, kde již na zadní tyči  míč usměrnil do brány Dan Knotek.  Hned v zápětí v 11 minutě napřáhl z 20 metrů Martin Kožnar a míč, který skočil těsně před brankářem mu propadl mezi nohama do brány a naši kluci se mohli radovat podruhé.  V 17 minutě nechal Laďa Císař vyniknout  brankáře soupeře, který bravůrně vytěsnil Laďovu střelu z dálky.  Ve 20 minutě byl nařízen koputový kop, kdy si Dan Knotek zpracoval ve vápně míč a brankáři aby zamezil gólu  již nezbylo nic jiného než našeho útočníka zfaulovat  Nařízený pokutový kop zpřehledem proměnil Laďa Cisař.
     V druhé půli se hrálo prakticky pouze na jednu branku a to na branku soupeře. Kluci měli velký tlak, kdy po odehraných 6 minutách  zahrávali již tři rohy, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Aź v 55 minutě po faulu na Dana Knotka jsme zahrávali přímí kop, který pěkně Mara Kožnar nacentroval na malé vápno, kde byl připravený Kuba Hledík a před brankářem míč usměrnil do jeho brány.  V 65 minutě  opět po faulu  na našeho hráče před pokutovým území jsme rozehrávali přímý kop. K míči se postavil Saty a po domluveném signálu předal míč Laďovy, který  nacentroval za překvapenou obranu a Dan Knotek na malém vápně pohodlně dopravil míč do brány.  Utkání tak skončilo v poměru 5:0 ve prospěch našeho týmu a zaslouženě si z Břeclavy odvážejí cené tři body. 
  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk