DOMÁCÍ    ČAFC Brno   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
   BRANKY  14. Hledík, 16. Knotek, 42. Císař, 46. Široký T. 47. Kožnar Martin
záložníci: Kožnar Martin, Císař, Široký T.  Kožnar Marek
útočníci: Široký E. Knotek
střídající: Lukášek, Pavlík, Matoušek, Maša, Veleba, Nešpůrek
vedoucí: Maša Silvestr
trenér: Kožnar Miloš
  Na dohrávku 10 kola  Krajského přeboru naši starší žáci  zavítali na ČAFC Brno. I když tým ČAFC Brno byl před tímto utkáním na průběžném pátém místě, měli jsme před tímto utkáním a soupeřem respekt  stejně jako  před ostatními soupeři.  I v tomto uktání kluci chtěli udržet svoji neporazitelnost což se jim podařilo a soupeře jednozněčně přehráli v po měru 5:1.   O svém vítězství kluci rozhodli dvěma góly v první půli zápasu, kdy se od  čtrnácté minuty  během dvou minut  trefili Kuba Hledík a Dan Knotek a v druhé půli  definitviní úder soupeři zasadili kluci ve čtyřicátédruhé  až čtyřicátésedmé  minutě, kdy v průěhu 5 minut pojistili vedení Laďa Císař, Široký Teo a Martin Kožnar a tím zlomili jakýkoli odpor soupeře a povrdili svoji dominantní roli v krajském přeboru starších žáků.  V průběhu podzimní části kluci nepoznali porážku, kdy odehráli  11 vítězných utkání se skóre 60:8 a na  druhý tým v tabulce FC Svratku Brno mají náskok 6 bodů.