6. Knotek, 25. Císař, 61. Hledík, 66. Veleba  BRANKY
záložníci: Cisař, Kožnar, Široký T., Svoboda
útočníci: Kotrek, Široký E.
střídající: Matoušek, Lukášek, Veleba
vedoucí: Maša Silvestr
trenér: Kožnar Miloš
  A je to opět tady. Začala nám jarní sezóna Krajského přeboru starších žáků a naši kluci chtěli ukázat, že v zimní přípravě rozhodně nezaháleli, ale pilně trénovali a připravovali se na jarní boje s cílem získání trofeje přeborníků Krajského poháru starších žáků.
   Jako první přijel připravenost našich kluků prověřit tým z Brna Slatina/Slovan. Jedná se o velice nepříjemného soupeře, který se prezentuje silovým stylem fotbalu a rozhodně nedá soupeři žádný míč zadarmo.  I když bylo naše mužstvo oslabeno o tři vynikající hráče ze základní sestavy, trenér starších žáků Miloš Kožnar dal o počátku utkání příležitost i mladším  hráčům, kteří svojí předvedenou hrou a výkonem určitě nezklamali a přispěli tak k další cenné výhře a upevnění si první příčky v tabulce KP.
     Průběh utkání byl od prvních chvil v režii našeho mužstva.  Hned v úvodu si kluci vypracovali několik slibných šancí, ale první gól padl až 6 minutě, kdy obraně soupeře utekl náš rychlonožka Laďa Císař a připravil gólovou šanci na malém vápně Danu Knotkovi, který  přihlávkou nepohrdl a brankáři soupeře nedal  šanci.  I nadále naši kluci krásně kombinovali na celém hřišti, drželi míč a vytvářeli si  gólové příležitosti, ale bez gólového efektu. Při jedné z mnoha šancí, kdy Kuba Hledík krásnou přihrávkou za obranu vybídl ke sprintu Tea Šikorého, nechal Teo vyniknout brankáře soupeře, který bravůrním zákrokem zneškodnil Teovu stoprocentní gólovou šanci a svým výkonem držel svůj tým velice dlouho na dostřel jednoho vstřeleného gólu.  Naši kluci  však dodržovali taktické pokyny a stálým tlakem si vytvářeli brankové příležitosti a obranu soupeře tak nutili dělat chyby ze kterých pramenily fauly na naše hráče. Jeden takový faul byl ve vápně spáchán na pronikajícího Kuby Smutného ( SATAN) a rozhodčí v 25 minutě nařídil pokutový pok.  Vykonavatelem byl Laďa Císař, který se nemílil a zvýšil tak na 2:0, kdy tímto výsledkem skončil i první poločas utkání.
   V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil naši hráči drželi míč a dělali soupeři problémy hlavně svou rychlostí a průniky rychlých  hráčů za obranu a centrovanými míči ze stran do pokutového územípouze soupeře. Soupeř nenašel na naši hru obranu a tak ještě více v osobních soubojích přitvrdil z čehož pramenily situace, kdy i naši hráči se nechávali strnout tvrdými zákroky a hra se začala velice přiostřovat.  Další gól naši kluci vstřelili v 61 minutě, kdy byl opět faul na pronikajícího  Satyho a přímý kop, který rozehrával Martin Kožnar, si v malém vápně našel Kuba Hledík, který   hlavičkou  míč umístil k tyči, kam se již brankář nestačil přesunout.   Poslední gól padl opět po krásné přímočaré akci, kdy Laďa Císař vybídl přihrávkou za obranu Milana Svobody, který z pravé strany nacentroval míč před bránu do pokutového území, kde již byl připravený DOminik Veleba a ač byl tísněn protihráčem, podařilo se mu míč vybojovat a dopravit míč za záda brankáře a upravit tak konečné skóre na 4:0 ve prospěch našeho mužstva. Kluci odehráli velice dobré utkání s kvalitním soupeřem a upevnili si tak s náskokem 9 bodů první příčku. V dalším kole čeká náše kluky tým Tatran Bohunice.