DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    FC Veselí nad Moravou   HOSTÉ
záložníci: Pavlík, Císař, Kožnar Marek, Široký Teo
útočníci: Kožnar Martin, Kontek
střídající: Maša, Matoušek, Veleba, Svoboda
vedoucí: Maša Silvestr
trenér: Miloš Kožnar
     Zápas, který naši starší žáci odehráli proti týmu z FC Veselí nad Moravou,  by se dal shrnout jedním slovem - nádhera. Za předvedený výkon všichni zaslouží velkou pochvalu. Kdo se přišel na zápas podívat určitě nelitoval, protože viděl ze strany našich kluků rychlý, kombinační fotbal, a hlavně chuť a odhodlání vyhrát a získat sklap soupeře, který patří v krajské soutěži k těm lepším týmům, kteří okupují první příčky v tabulce.
     Zápas jsme rozehráli v postavení 4-4-2 a vědomi si velké útočné síly soupeře v podobě úročníka, který ve třech kolech nastřílel soupeřům 16 branek jsme se soustředili na pečlivou obranu, která ve složení Hledík, Smutný, Adam a Schwarz fungovala  velice spolehlivě a soupeře nepusila k žádnému zakončení. Našemu týmu narozdíl od soupeře fungovaly všechny řady a to jak defenzivní, tak i záložní i ofenzivní řada. Soupeř spoléhal také na pečlivou obranu, která fungovala dobře, ale útočník soupeře nebyl tolik podporován ze strany zálohy a tak nákopy a dlouhé přihrávky na hrot naši spolehlivě lividovali a kránosu kombinační hrou soupeře přehrávali. Jak je již našim zvykem kluci si vytvořili několik gólových příležitostí, ale bez gólového zakončení, když většinu našich střel pochytal skvěle chytající branář soupeře. Zejména průniky Tea Širokého po levé straně obrany s následnými centry před bránu dělal soupeři velké problémy.  Za svoji snahu a trpělivost byli kluci odměněni gólem v 25 minutě, když jsme využili moment překvapení a rychle jsme z pravé strany rozehráli autové vhazování, kdy  Dan Knotek unikl soupeřově obránci nahrál na osu Martinu Kožnarovi, který pohotově vystřelil a následnou dorážku do branky zařídil Teo Šikorý. Do poločasu se již skóre nezměnilo, i když  kluci byli stále aktivní a soupeře přehrávali a nepouštěli je k žánému  zakončení.  Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu jako první poločas, kdy kluci hráli velice zodpovědně, dostupovali hráče, nenechávali jim prostor jak pro zpracování, tak rozehrávku. Svůj výkon kluci korunovali druhým  gólem, kdy z obrany náš obránce posunul míš na pravého záložníka, tento posunul do běhu za obranu  Martinovi, který se krásnou kličkou zbavil obránce a přihrávkou před bránu našel čekajícího útočníka, který již dával do prázdné brany. Stav utkání 2:0 ve prospěch donácího celku.  I když si soupeř za celou dobu zápasu nevytvořil žádnou gólovou  příležitost,  tak přece jen v samotném závěru utkání po zaváhání naší obrany v důsledku pádu bránce na mokrém terému vstřelil nejleší střelec soupeře česný gól a stanovil konečný výsledek utkání na 2:1 ve prospěch našeho týmu. Průběžně patří našim starším žákům v tabulce krajského přeboru první místo se  ziskem 12 bodů a skóre 15:4