Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 10. kolo

25.10.2015 Tatran Bohunice - FC Ivančice 1:5

DOMÁCÍ   Tatran Bohunice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
1 : 5   poločas:  ( 1 : 1 )
Rozhodčí: Procházka David Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Jurkovič Vítězslav  BRANKY  Albrecht Přemek, Císař Ladislav, Šnyrch Patrik, Friedl Michal, vlastní
brankář: Ahrens Nikolas
obránci: Gacov Adam    Hron Adam    Albrecht Přemek    Kožnar Martin
záložníci: Hledík Jakub    Šnyrch Patrik    Dufek Lukáš    Bořil Tomáš
útočníci: Vodák Martin    Friedl Michal
střídající: Bobela Michal    Šnepfenberg Matěj    Kožnar Marek    Císař Ladislav    Adam Jakub
trenér:
~~Přesto, že jsme hráli de fakto bez 4 hráčů základní sestavy, v utkání jsme dokázali zvítězit hlavně díky kvalitní hře v druhé části utkání. První branku jsme vstřelili ve 12. minutě, když rohový kop Bořila dorazil zblízka do sítě soupeře Albrecht. Poté měl několik výborných příležitostí Vodák, ale díky špatné orientaci ve vápně gol vstřelit nedokázal. Naopak jsme na závěr první půlky branku dostali my po chybě na levé straně, když útočník soupeře servíroval na dorážku před prázdnou naši branku /1:1/.  V druhé půli jsme začali lépe využívat křídelní prostory a vytvářeli si tak dobré příležitosti. V 41. minutě našel  Šnyrch uličkou Bořila, ten dává před bránu a Císař zblízka navyšuje 1:2. V 47. minutě krásnou střelou z trestňáku přes zeď zvyšuje Šnyrch na 1:3. V 48. minutě se dobře orientuje na vápně Císař, jeho střelu golman vyráží před dobíhajícího Friedla, který pohodlně skoruje /1:4/. Na závěr utkání si soupeř dává ještě vlastní gol po malé domů /1:5/. Poděkování v tomto zápase patří mladším žákům (Kožnar Marek, Kožnar Martin, Cisař Ladislav, Adam Jakub), kteří odehráli velmi dobré utkání.