Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu

Starší žáci - výborný vstup do TZLSZ

17.11.2018 Tišnovská zimní liga starších žáků- výsledky

TIŠNOVSKÁ ZIMNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKů - výsledky

Dne 17.11.2018 naši starší žáci vykročili úspěšně do Tišnovské zimní ligy. První turnaj  se odehrál v Boskovicích na umělé trávě a účastnili se ho týmy FC Boskovice, FC Žebětín, Žijeme hrou a FC Ivančice.  Hrálo se za krásného slunečníého, ale  mrazivého počasí.

Na úvod  turnaje naši kluci změřili síly s týmem FC Žebětín, který porazili v poměru 3:0.  V úvodu zápasu se našim hráčům podařilo dostat rychlou kombinační hrou soupeře pod tlak, který vyústil ve vstřelení dvou rychlých gólů.  Asi od 15 minuty se hra vyrovnala, ale dobrou defenzivní činností naší obrany soupeře nepustili k žádnému vážnému zakončení.  Na konci zápasu pak ještě dobrý výkon podtrhli kluci vstřelením dalšího gólu.

Na druhý zápas kluci čekali 80 minut a tak jsme byli zvědaví,  jak se s tak dlouhou pauzou mezi zápasy vyrovnají. Ve druhém zápase proti týmu FC Boskovice se jim povedl vstup ještě lépe než v prvním zápase a úvodní gól vstřelili hned z první akce v první minutě zápasu a to po důrazu našeho útočníka před brankářem soupeře. V zápase, který měl velice dobrou herní úroveň i rychlost, naši byli lepším týmem a druhý gól přidali po krásné kombinančří akci, kde na konci akce levý záložník  dával již do prázdné brány.  V tomto zápase jsme obdrželi jeden gól, kdy soupeř využil našeho zaváhání při rozehrávce a zápas trochu zdramatizoval. K vyrovnání však již neměl soupeř sílu, a tak kluci slavili vítězství i v druhém zápase.

Třetí zápas kluci odehráli hned po ukončení druhého zápasu a únava z tohoto zápasu na nich nebyla vůbec znát, ale naopak okamžitě sopeře zatlačili před jejich bránu a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí první gól. To se nakonec stalo hnec  v druhé minutě.  Kluci v zápase nepolevili a v 15 minutě již byl stav 4:0.  Soupeř nebyl schopen vytvořit si vážnější útočné akce, a tak si v zápase kluci zkusili  i jiné herní rozestavení a různé posty.  Nakonec soupeře rozstříleli v poměru 6:1, kdy v poslední minutě při rohovém kopu míč nešťasně trefil našeho hráče a od něho se míč dostal do naší brány.  To však již nic nezměnilo na tom, že kluci zvládli i třetí zápas a do zimní ligy vstoupili třemi vítězstvími ze tří zápasů.

Turnaj odehráli: Patrik Nešpůrek, Ráďa Jakubec, Ondra Adam, Filip Jeřábek, Maty Pavlík, Adam Lukášek,  Franča Cerminara, David Novák, Míša Židel, Maty Schwarz,  Milan Svoboda,  Dan Matoušek,  Šimon Matoušek,  Tom Maša.

výsledky:  FC Boskovice - FC Žebětín 0:1

FC Žebětín - FC Ivančice 0:3 branky: Schwarz, Matoušek Š, Matoušek Š.

FC Boskovice - Žijeme hrou 3:0

Žijeme hrou - Žebětín 2:4

FC Boskovice - FC Ivančice 1:2 branky: Maša, Matoušek D.

FC Ivančice - Žijeme hrou  6:1 branky:  Matoušek Š, Maša 2, Židel 2,  Jakubec,

Další kolo TZLSŽse odehraje dne 1.12.2018 v Blansku, kde budou soupeři FC Blansko, FC Rosice a Velká Bíteš