DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    FC Kuřim   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
4. Jakubec, 7. Svoboda, 13 a 42 Kožnar, 48. Sviták  BRANKY
záložníci: Maša, Svoboda, Schwarz,  Novák
útočníci: Jakubec, Sviták
střídající: Jeřábek, Matoušek, Židel
trenér: Jacko Tomáš
     V předehrávce 13 kola KP starších žáků jsme přivítali soupeře  FC Kuřim.  Kluci hráli poprvé na domácím hřišti a tak se chtěli ukázat, že jsou na zápas dobře připraveni. A hned od prvních minut to vydalo, že opravdu zápas bude v naší režii, kdy naši hráči  dobře kombinovali  hlavně ve středu hřiště a několikrát jsme zahrozili brejky po pravé straně, ale z centrovaných míčů se útočníkům gól nepodařio vstřelit. Proto vyzkoušeli střelbu z větší vzdálenosti a hned první střela ze střední vdálenosti, kterou na branku vyslal Radim Jakubec  skončila v soupeřově síti.  Ve čtvrté minutě tak byl stav 1:0. O tři mimuty později skoro ze stejné pozice napřáhl Milan Svoboda a vstřelil druhý gól zápasu.  V tuto dobu byli naši hráči lepším týmem, kontolovali hru, soupeře defakto nepouštěli na naši polovinu a útočné akce soupeře skončily ještě dřív než začaly, neboť se je dařilo dobrým pohybem ve středu hřiště úspěšně překazit. Ve třinácté minutě opět z dálky vystřelil Martin Kožnar a hostující brankář lovil míč ze stítě.  Do poločasu kluci kontrolovali  hru a soupeře k žádné kaci nepustili.  Do druhé poločasu kluci nastoupili v pozměněné sestavě a soupeř  začal hruhou půli velice aktivně v napadání a hlavně rychlkími výpadu za naši obranu. Při jednom nákopu na naši obranu utekl útočník hostujícího týmu do bbrejku a obráce Matouš Pavlík ještě před vápnem ve snaze vypíchnout soupeři míč trefil i nohy soupeře, který upadl a rozhodčí nařídil přímý kop.  Následný  přímý kop si náš brankář vyrazil, ale trestuhodně jako první  byl u  dorážky soupeř, který v pohodě vstřelil gól do naší sítě. Psala se 40 minuta zápasu.   Hned dvě minuty nato odpověděl opět střelou z dálky Martin Kožnar a když v 48 minutě zvýšil po krásné individuální akci Honza Sviták  na 5:1 zdálo se, že  zápas je rozhodnut a kluci budou v pohodě kontrolovat hru a nedovolí soupeři již žádnou akci ke vstřelení gólu. Opak však byl pravou. Najednou jako by naši kluci přestali hrát, přestali běhat napadat soupeře z čehož pramenili čídál nebezpečnější pasy za naši obranu a naši obránci měli plné ruce práce, aby rychlého útočníka soupeře uhlídali.  Při jednom z náběhu útočníka soupeře za naši obranu  sice náš obránce soupeře doběhl a získal i míč, ale rozhodčí odebrání míče posoudil jako faul a nařídil proti našemu týmu velice příssný pokutový kop, který soupeř proměnil a snížil na 5:2. V ten moment soupeř  vycítil šanci a začal naše hráče více napadat a přehrávat což vedlo k tomu, že naši kluci kazili přihrávku, faulovali a soupeř svůj tlak dokázal využít ke vstřelení třetího gólu. Ve zbýhajícím čase se již nic podstatného nestalo a kluci tak udrželi nokečnou výhru v poměru 5:3.