Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 11. kolo

Starší žáci - výhra nad FC Slatina/Slovan

27.10.2018 FCI - FC Slatina/Slovan 5:1

Sezóna:    2018 / 2019 
Soutěž:   Krajský přebor 
  Starší žáci 
Kolo:  11  Datum zápasu:    27.10.2018
DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    FC Slatina/Slovan   HOSTÉ
5 : 1   poločas:  (  0  :  1  )
Rozhodčí:  Šidlo David Hřiště:  tráva
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 30
37. 47.Matoušek Š.. 48. Maša, 50. Pavlík, 66. Maša  BRANKY   
  ČK  
  ŽK  
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Nešpůrek
obránci: Adam, Maša, Kožnar, Novák
záložníci: Veleba, Svoboda, Schwarz, Pavlík
útočníci: Matoušek Š., Jakubec
střídající: Šidel. Jeřábek, Lukášek, Matoušek D.
vedoucí: Jacko Josef
trenér: Jacko Tomáš
  Sestava soupeře:
brankář:  
obránci:  
záložníci:  
útočníci:  
  Komentář FC Ivančice:
    V 11 kole KP Starších žáků naši starší žáci po zlepšeném výkonu hlavně v druhém poločase porazili v důležitém utkání starší žáky ze Slatiny a připsali si důležité tři body do tabulky. Do sestavy se vrátil uzdravený brankář Patrik Nešpůrek,  a tak se kluci v plné sestavě mohli  soustředit na svoji hru. 
     Zápas se pro nás v úvodu zase nevyvýjel dobře, když v 6 minutě jsme po brejku obdrželi úvodní gól.  Úvodnímu gólu však předcházela herní pasáž, kdy jsme defakto hráli  s míčem pod kontrolou na polovině hřiště, ale po strátě míče rychlonohý útočník soupeče využil zaváhání naší obrany, kdy se řídil sám na brankáře, který jeho průnik zneškodnil, ale hráč z druhé vlny bezproblémově dopravil míč do naší brány.  Soupeř i nadále hrozil hlavně z brejků. Našim hráčům se nadařila konbinační hra a nakopávaném míče nedokázali udržet na svých kopačkách  a soupeř tak v pohodě naše míče sbíral a dlouhými pasy vysílal své útočníky do brejků, které naštěstí pro naše hráče neskončili gólem,  a to zejména díky několika famózním zákrokům brankáře Patrika Nešpůrka.  V druhé půli se provedlo několik změn v sestavě s cílem posílit střed zálohy a útok a  to s cílem otočit vývoj utkání v náš prospěch což se nakonec povedlo. Důležité bylo, že se klukům podařilo hned v druhé minutě druhého poločasu vyrovnat. Akce přišla z levé strany, kdy Tomáš Maša  poté co se krásně zbavil dvou  obránců zatáhl míč do pokutového území a přihrávkou našel na zadní tyčce Šimona Matouška, který dopravil míč do prázdné brány. Byl to ten potřebný impuls  na který kluci dlouho  čekali. Začali ci více věřit,  více kombinovat, tlačit se do brány a hlavně střílet. Jejich snaha nakonec vyústila ve střelení dalšího gólu, který padl  z rohového kopupoté co propadl míč až k našemu hráči, který uklidil míč do soupečovy brány.  Jakmile kluci otočili vývoj utkání byl na hřišti pouze jeden tým. SOupeř jako by přestal hrát a kluci toho náležitě využili ke vstřelení dalších tří branek,  a bylo krásné sledovat, jak kluci  každou vstřelenou branku prožívali a oslavovali.
     V dalším a posledním kole v rámci podzimní části přivítají opět na domácím hřišti  starší žáky z Břeclavi a pokud zopakují stejně kvalitní výkon jako v dnešním zápase,  můžeme se těšit na krásný fotbalový zážitek na který zveme všechny rodiče a příznivce fotbalu.
 
   
  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk