Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, 2016 / 2017 - 02. kolo

Starší žáci - výhra nad Tatranem Bohunice a první tři body

DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    Tatran Bohunice   HOSTÉ
8 : 0   poločas:  (  4  :  0  )
Rozhodčí:  Šmíd Jakub Hřiště:  tráva
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  40
Kožnar Martin 2, Široký Erik 2, Knotek Daniel 2, Kožnar Marek 1, Matoušek Šimon 1  BRANKY
brankář: Nešpůrek Jakub
obránci: Hledík, Smutný, Schwarz, Adam
záložníci: Kožnar Marek, Široký Teo, Hledík, Široký Erik
útočníci: Kožnar Martin, Knotek
střídající: Sláma, Maša, Matoušek, Pavlík, Svoboda, Pelc
trenér: Kožnar Miloš, Maša Silvestr
  K prvnímu zápsu nové sezony 2017/2018 nastoupili naši starší žáci  na domácím hřišti proti týmu Tatran Bohunice. Začali jsme rozestavením 4-4-2 a již od prvních minut bylo zřejmé, že náš tým bude na hřišti dominovat a určovat obraz hry a vývoj zápasu. Nikdo by se nedivil, kdyby stav zápasu byl po prvních pěti minutách čtyři nula ve prospěch našeho týmu, neboť kluci si vytvořili několik brankových příležitostí, které však nedokázali proměnit v branku,  a proto byl do 15 minuty výsledek stále 0:0.  Pak  konečně kluci protrhli střeleckou smůlu, kdy po střele Ládě Císaře dorážel Dan Knotek a naši kluci se ujali vedení 1:0. Od této chvíle již byl na hřišti pouze jeden tým a do poločasu  stačili kluci vstřelit ještě tři branky, kdy se postupně trefil  z dorážky opět Dan Knotek,  Martin Kožnar z dorážky pokutového kopu a Šimon Matoušek z dorážky po rohovém kopu.  Trenér Miloš Kožnar  posledních 15 minut,  za stavu 3:0 dal také příležitost střídajícím hráčům, kteří určitě nezklamali.  V druhé půli se obraz hry nezměnil,když se změnili pouze strany a naše rozestavení na systém 3-4-3.  Soupeři kluci  za druhou půli dovolili pouze dvě střeli na bránu se kterými si náš brankář Petr Sláma bravůrně poradil.  V druhé půli se postupně gólově prosadili Martin Kožnar, který vypíchl přihrávku soupeře a sám střelou na zadní tyč skóroval,  další branku naši hráči přidali z dorážky rohového kopu a  poté krásnou individuální akci  Kuby Smutného ( Satana), který prošel po pravé straně a přihrával před bránu, brankou zakončil Erik Široký, který se ještě jednou trefil z nahrávky Dana Knotka. Kluci předvedli velice pěkný kombinační fotbal, kdy soupeř nedokázal na naši hru najít žádnou odpověď.