Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 11. kolo

Starší žáci - výhra v posledním podzimním kole

DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.   ČAFC Brno   HOSTÉ
4 : 1   poločas:  ( 3 : 1 )
Rozhodčí: Hudec Martin Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Knotek Jakub    Albrecht Přemek    Galstyan Edmont    Šnyrch Patrik  BRANKY  Kiesel Lukáš
trenér:
  ~~Ve vyrovnaném utkání jsme dokázali lépe proměnit vlastní brankové příležitosti a zaslouženě tak zvítězit. Už v 6. minutě vyslal kolmicí Dufek do brejku Knotka, který nás přesnou střelou z vápna dostal do vedení 1:0. Ve 21. minutě však bylo srovnáno. Prudký centr před branku tečoval soupeř a míč skončil v naší síti. Ve 26. minutě běžel sám na golmana Galstyan, bohužel nedal. Ve 27. minutě jsme se už radovali. Výhodu penalty po faulu na Knotka zužitkoval Albrecht /2:1/. Ve 32. minutě jsme přidali třetí branku. Roh Bořila tečoval před bránou Galstyan /3:1/. V začátku druhé části nás soupeř přitlačil. Vše jsme ustáli a v 50. minutě přidal konečnou branku utkání Šnyrch, když z velkého úhlu dokázal míč dopravit do sítě soupeře /4:1/