Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu

Starší žáci - výsledky turnaje o pohár starosty města

Starší žáci - výsledky turnaje o pohár starosty města28.12.2018 Sportovní hala Ivančice

TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKů O POHÁR STAROSTY MĚSTA 

     Dne 28.12.2018 se ve sportovní hale v Ivančicích odehrál tradiční povánoční turnaj starších žáků o pohár starosty města Ivančice.  Turnaje se zůčastnilo celkem 5 týmů, kdy klub FC Ivančice postavil do turnaje dva týmy. Dalšími účastníky byly týmy FC Novosedly, dále FC Moravský Krumlov a  OFS Znojmo. Turnaj se hrál systémem kažký s každým, kdy vítěz do celkové tabulky získal tři body a v případě remízy každý z týmů obdržel po jednom bodu. Jeden zápas trval 20 minut. 

     Turnaj  byl zahájen malým derby, kdy se proti sobě na úvod postavily týmy FC Ivančice (červená) a tým FC Moravský Krumlov.   Tým starších žáků z FC Ivančice zvládl svůj první zápas a soupeře s Moravského Krumlova porazil v poměru 4:2. Kluci nezaváhali ani v druhém zápase proti OFS Znojmo ani v dalších dvou zápasech  a  suveréně turnaj ovládli. I náš druhý tým FC Ivančice ( oranžová) odehrál velice slušné a  vyrovnané zápasy, ale na turnaji si přispal výhru pouze nad týmem FC Moravský Krumlov.  Ostatní soupeři byli nad jejich síly a v turnaji obsadili konečné čtvrté místo. 

   Po ukončení turnaje byly vyhlášeny ankety o nejlepšího brankáře, nejlepšího hráče a nejlepšího střelce.  Za nejlepšího brankáře turnaje byl vyhlášen Dominik Jelínek z  týmu FC Ivančice ( oranžová), neboť ve svém věku (10 let) svými zákroky překvapil nejen diváky, ale  i o čtyři roky starší soupeře. Nejlepším střelcem  turnaje s počtem 8 vstřelených branek se stal Martin Veselý z týmu OFS Fnojmo a nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Jelínek Radim z týmu Moravského Krumlova, který zejména v prvních třech zápasech za svůj tým předváděl onu fotbalovou techniku, dravost, bojovnost, zakončenou několika vstřelenými góly.

Výsledky našich týmů:

FC Ivančice (Č) - Mor. Krumlov 4:2                                           

FC Ivančice (č) - OFS Znojmo 2:2

FC Ivančice (č) - FC Ivančice (or.) 2:0

FC Ivančice (č) - FC Novosedly 3:2

 

FC Ivančice  (or.) - FC Novosedly 2:4

FC Ivančice (or.) - FC Moravský Krumlov  4:1

FC Ivančice (or.) - FC Ivančice (č) 0:2

FC Ivančice (or.) - OFS Znojmo 2:8

Celkové pořadí: 1: FC Ivančice (č), 2. FC Novosedly, 3. OFS Znojmo, 4. FC Ivančice (Or.) 5. FC Moravský Krumlov

     Za FC Ivančice se turnaje zůčastnili:

Jelínek Dominik, Vojta Knotek, Sam Gurskyy, Patrik Nepůrek, Ondra Adam, Maty Schwarz, David Novák, Filip Jeřábek, Matouš Pavlík, Dan Matoušek, Radim Jakubec,  Honza Svíták,  Dominik Veleba, Adam Lukášek, Martin Kožnar,  Milan Svoboda, Tomáš Maša a Šimon Matoušek

 

 

print Formát pro tisk