Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 04. kolo

Starší žáci - vysoká výhra s Řečkovicemi

12.09.2015, FC Ivančice - SK Řečkovice 12:0

DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.   SK Řečkovice   HOSTÉ
12 : 0   poločas:  ( : 0 )
Rozhodčí:  Smekal Roman Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Galstyan Edmont 3x, Bořil Tomáš 3x, Friedl Michal 2x, Šnyrch Patrik, Ahrens Nicolas, Albrecht Přemek, Kožnar Martin  BRANKY
brankář: Ahrens Nicolas
obránci: Bobela Michal     Hron Adam     Albrecht Přemek     Gacov Adam
záložníci: Galstyan Edmont     Šnyrch Patrik     Hledík Jakub     Bořil Tomáš
útočníci: Vodák Martin     Friedl Michal
střídající: Podhrázký Martin     Štork Patrik     Kožnar Marek     Kožnar Martin
trenér:
Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, což se potvrdilo hned ve 4. minutě, když Hron dlouhým pasem vybídl ke skórování Bořila /1:0/. O minutu později opět Hron vyslal do úniku Galstyana, který stejně jak Bořil sám před gólmanem nezaváhal /2:0/. V 7. minutě vstřelil třetí branku Šnyrch tvrdou ranou pod břevno. Ve 14. minutě přihrál osamocenému Galstyanovi do vápna Vodák a bylo to 4:0. Ve 20. minutě se protáhl po pravé straně Hledík, přesně nacentroval a Bořil hlavou navýšil na 5:0. Ve 30. minutě dostal na vápně přihrávku Kožnar Martin a střelou z první přesně k tyči ukončil poločas stavem 6:0. V druhém poločase jsme kopali ve 40. minutě penaltu po faulu na Šnyrcha, kterou Ahrens bezpečně proměnil /7:0/. V 50. minutě unikl po pravé straně Vodák, ve vápně dal nezištně pod sebe Friedlovi, pro kterého už nebyl problém dát míč do prázdné branky /8:0/. V 55. minutě unikl po levé straně Bořil a navýšil na 9:0. V 60. minutě zvýšil na 10:0 Friedl po skrumáži. V 64. minutě unikl sám po levé straně Galstyan a střelou k tyči navyšuje na 11:0. Konečné skóre určil v 67. minutě Albrecht, kdy nekompromisní střelou z hranice pokutového kopu vsítil 12. branku.