DOMÁCÍ    VESELÍ NAD MORAVOU   vs.   FC IVANČICE   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Podhrázký Martin     Hron Adam     Albrecht Přemek     Gacov Adam
záložníci: Friedl Michal    Šnyrch Patrik    Galstyan Edmont    Bořil Tomáš
útočníci: Knotek Jakub    Vodák Martin
střídající: Hledík Jakub
trenér: Šnyrch Radovan    Hron Tomáš
  ~~Utkáni proběhlo na UT menších rozměrů s čímž jsme měli v první polovině zápasu velké problémy. Nedokázali jsme kvalitně zakombinovat čehož využil soupeř a do přestávky nám vstřelil 2 branky. Nejprve se ale hned v 1.minutě ocitl nečekaně tváří tvář golmanovi Bořil. Bohužel netrefil. Tato situace nás ukolébala a náš výkon od této chvíle byl na cca 50-ti procentech. Soupeř trestal v 14.minutě, když míč propadl středem obrany a útočník soupeře podél Ahrense vstřelil první branku.
Další branku jsme dostali v 20.minutě, Ahrens podcenil lehký padáček, který zapadl za jeho záda /2:0/. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme udržet míč na zemi, zlepšit pohyb, rychleji posunovat míč a hlavně být trpěliví. Hned v 37. minutě dostal do lajny dobrou přihrávku Bořil, udělal si ve vápně ještě kliku na pravačku, ale golman vyrazil. V 41. minutě načasoval přihrávku Knotkovi Friedl, ten ještě ve vápně zasekl, jeho střelu golman vyrazil před dobíhajícího Bořila, který prostřeli vše co stálo v cestě /2:1/. V 45. minutě se vysunul kolmicí Vodáka Šnyrch, který sám před golmanem nezaváhal a střelou k tyči srovnáva na 2:2. V 47.minutě opět Vodák sám před golamnem, tentokrát pouze vyprášil jeho rukavice. Poté jsme trošku polevili, ale stále drželi lépe míč a čekali na další příležitost. Ta přišla v 63. minutě a znovu Martin Vodák sám před golmanem. Tentokrát přesně k tyči /2:3/. Konec zápasu jsme si už pohlídali a tak si z Veselí odvážíme 3 body.