Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu

VANGL CUP 2015

29.12.2015

Rozdělení mužstev do skupin

 

SKUPINA A

 

 

SKUPINA B

 

FC IVANČICE

 

 

1. SC ZNOJMO U15

 

1. SC ZNOJMO U14

 

 

FC ŽĎAS ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

 

FC NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

 

 

SK SLATINA

 

FC MORAVSKÝ KRUMLOV

 

 

FLINTA BRNO

 

Rozlosování turnaje

 

Čas utkání

 

skupina

 

soupeři

 

výsledek

 

Čas utkání

 

skupina

 

soupeři

 

výsledek

 

09:00 – 09:20

 

A

 

IVANČICE - KRUMLOV

 

2:0

 

09:25 – 09:45

 

B

 

ZNOJMO U15 – FLINTA

 

1:12

 

09:50 – 10:10

 

A

 

ZNOJMO U14 - NÁMĚŠŤ

 

6:2

 

10:15 – 10:35

 

B

 

ŽĎÁR - SLATINA

 

4:2

 

10:40 – 11:00

 

A

 

IVANČICE – ZNOJMO U14

 

9:3

 

11:05 – 11:25

 

B

 

ZNOJMO U15 - ŽĎÁR

 

4:4

 

11:40 – 12:00

 

A

 

KRUMLOV - NÁMĚŠŤ

 

11:0

 

12:05– 12:25

 

B

 

FLINTA - SLATINA

 

11:0

 

12:30 – 12:50

 

A

 

IVANČICE – NÁMĚŠŤ

 

12:0

 

12:55 – 13:15

 

B

 

ZNOJMO U15 - SLATINA

 

5:0

 

13:20 – 13:40

 

A

 

KRUMLOV – ZNOJMO U14

 

3:1

 

13:45 – 14:05

 

B

 

FLINTA - ŽĎÁR

 

5:29

 

 

TABULKA SKUPINY „A“

XXXX

XXXX

FC

IVANČICE

1. SC

ZNOJMO U14

FC NÁMĚŠŤ

NAD OSLAVOU

FC MOR.

KRUMLOV

 

skóre

 

body

 

pořadí

FC

IVANČICE

XXXX

XXXX

 

9:3

 

12:0

 

2:0

 

23:3

 

9

 

1.

1. SC

ZNOJMO U14

 

3:9

XXXX

XXXX

 

6:2

 

1:3

 

10:14

 

3

 

3.

FC NÁMĚŠT

NAD OSLAVOU

 

0:12

 

2:6

XXXX

XXXX

 

0:11

 

2:29

 

0

 

4.

FC MOR.

KRUMLOV

 

0:2

 

3:1

 

11:0

XXXX

XXXX

 

14:3

 

6

 

2.

 

TABULKA SKUPINY „B“

XXXX

XXXX

1. SC

ZNOJMO U15

FC ŽĎAS

ŽĎÁR N/S

SK

SLATINA

FLINTA

BRNO

 

skóre

 

body

 

pořadí

1. SC

ZNOJMO

XXXX

XXXX

 

4:4

 

5:0

 

1:12

 

10:16

 

4

 

3.

FC ŽĎAS

ŽĎÁR N/S

 

4:4

XXXX

XXXX

 

4:2

 

2:5

 

10:11

 

4

 

2.

SK

SLATINA

 

0:5

 

2:4

XXXX

XXXX

 

0:11

 

2:20

 

0

 

4.

FLINTA

BRNO

 

12:1

 

5:2

 

11:0

XXXX

XXXX

 

28:3

 

9

 

1.

Zápasy o konečné umístění

 

 

 

zápas

 

soupeři

 

výsledek

 

O 7. místo

 

A4 – B4

 

FC NÁMĚŠŤ N/O – SK SLATINA

 

3:1

 

O 5. místo

 

A3 – B3

 

1. SC ZNOJMO U 14 – 1. SC ZNOJMO U 15

 

1:7

 

O 3. místo

 

A2 – B2

 

FC MOR. KRUMLOV – FC ŽĎAS ŽĎÁR

 

5:3

 

O 1. místo

 

A1 – B1

 

FC IVANČICE - FLINTA

 

0:4

 

 

1) Flinta

 

2) FC Ivančice

 

3) FC Moravský Krumlov

 

4) FC Žďas Žďár nad Sázavou

 

5) 1. SC Znojmo U 15

 

6) 1. SC Znojmo U 14

 

7) FC Náměšť nad Oslavou

 

8) SK Slatina

 

Nejlepší hráč: Edmont Galstyan- FC Ivančice, Nejlepší střelec: Adam Hložek – Flinta, Nejlepší brankář: Adam Stejskal - Flinta

print Formát pro tisk