Kategorie: Starší žáci - příspěvky k týmu, Mladší žáci - příspěvky k týmu

Žáci - Domanín 2019

Jak to všechno probíhalo.

Soustředění Domanín 2019

Starší a mladší žáci FC Ivančice již podruhé společně vyrazili na soustředění, tentokráte do kraje Vysočina a to  konkrétně do Domanína. Po zkušenostech z loňského roku, se dalo usuzovat, že to bude opět povedena akcička.smiley

První den proběhl na výbornou a příjezd s ubytováním proběhl bez větších komplikací. Pokoje jsme měli na vynikající úrovni. A celkově areál Borovinka nabízel vynikající zázemí pro naše plejery. Nejvíce kluci ocenili vyhřívaný bazén, dále mohli využít tenisový a beachvolejbalový kurt, minigolf a velice lákavě vypadlo i venkovní posezení s grilem a ohništěm. My trenéři jsme nejvíce ocenili velký pokoj, dostatečně daleko od našich milovaných svěřenců.smiley

Po nedělním večerním relaxu, začala od pondělního rána, pravidelná dávka tréninků. V 7:15h výběh, snídaně, 10:00h trénink na hřišti, bazének, oběd, šlofíček, 15:00h druhý trénink na hřišti, bazének, večeře a osobní volno.

Vezmeme to popořadě:

- Výběh hned po ránu byl jednoznačně nejnenáviděnější část dne. Pod vedením nadupaného Romana, jsme poznávali pomalu a jistě všechny lesní a polní cesty v blízkém okolí. Navíc vzadu řádil nekompromisní Richard, který nedovolil ztrátu slabších kusů, neboť tým je tak silný jak je silný jeho nejslabší člen.

- Po nenáviděném výběhu příšla každý den Boží snídaně. Formou bufetu si kluci jistě vybrali, akorát občas nezbylo na některé trenéry, viď Radku.smiley

- Na hřišti v dopoledních hodinách měli zejména mladší žáci problém s pohybem. Nicméně tréninky probíhaly dle plánu.

- Bazének, co dodat. Prostě nádhera.

- Oběd, trenéři ocenili vynikající kuchyň hned od prvního dne. Zejména mladší ročníky začaly objevovat kouzlo a chuť místní kuchyně přímo úměrně tomu jak rychle mizela jejich zásoba brambůrek, tyčinek a jiných serepatiček. 

- Šlofíček, proč to nemůžeme mít i doma(v práci)?

- Odpolední tréninky již měli šťávu a všichni kluci pracovali zodpovědně.

- Bazének, po určité době se nám v bazénku objevil Lachtánek Kuba Lengošek, i doktor Roman musel prověřit, zda mu již nerostou žábra. Ano, tak dlouho vydržel v bazénu. K nevíře.

- Večeře, stejný příběh jak s obědemwink

- Osobní volno, tak zde bych rád vyzdvihl starší žáky, po celou dobu soustředění byli překvapivě daleko méně výrazní oproti svým mladším kolegům. Ti naopak občas dali své dobré mravy do kufrů a uzamčeli je. Jenomže trenéři mají klíče od všech dveří a kufrů!smiley

Náš pobyt jsme si okořenili i menší oslavou narozenin s privátní diskoškou. Díky našim milým spolubydlícím ze spolku Beruška. Zejména Jožka se dokázal změnit v Berušku snad každý densmiley Je sice pravda, že diskošky z 90-tých let se účastnili jen trenéři (páč kluci toho ještě o pořádné muzice moc nevědícool). Ale tanec jsme, kvůli strachu ze zranění,  raději vynechali.

Na závěr soustředění jsme si zajeli zahrát fotbálek do nedaleké Radešínské Svratky a myslím, že tento přátelský zápas dal něco oběma týmům. Děkujeme kluci ze Svratky.

Když už jsem začal s děkováním, velice rád bych chtěl touto cestou poděkovat vedení FC Ivančice za uhrazení veškerých sportovišť a rodičům za pomoc s odjezdem a návratem domů. 

Za trenéry Vám všem děkuji.

I Vám páni Žácidevil

print Formát pro tisk