Město Ivančice je dlouhodobým a stabilním partnerem klubu FC Ivančice. Podpora města je směřována zejména do rozvoje mládeže, částečného ekonomického zajištění provozu klubu, projektů s investičním charakterem a poskytnutí prostorů pro vykonávání činností klubu.

Palackého náměstí 196/6
 664 91 Ivančice

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT, anglická zratka MEYS[p. 1]) je ústřední orgán státní správy pro předškolní zařízení, školská zařízení, základní školy, střední školy a vysoké školy, pro vědní politiku, výzkum a vývoj, včetně mezinárodní spolupráce v této oblasti, a pro vědecké hodnosti, pro státní péče o děti, mládež, tělesnou výchovu, sport, turistiku a sportovní reprezentaci státu.

Karmelitská 529/5
Praha 1, Malá Strana
118 12 Praha 011

Jihomoravský kraj  je vyšší územně samosprávný celek České republiky, který vznikl v roce 2000 na jižní a středozápadní Moravě. Jeho území o celkové rozloze 7188 km²[4] je tvořeno sedmi okresy, které se nachází ve střední části územního Jihomoravského kraje. Jedná se o okresy Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov a Znojmo.

Karmelitská 529/5
Praha 1, Malá Strana
118 12 Praha 011

Společnost Expert Elektro zaznamenává v posledních letech trvalý růst a její podíl na tuzemském trhu se systematicky a plynule zvyšuje. Pokračuje výstavba velkoplošných prodejen, které nabízejí veškerý sortiment z oblasti elektroniky, elektrospotřebičů a počítačů pro domácnost včetně příslušenství a servisu. Česká expertní síť dnes zahrnuje celkem 53 prodejen rozmístěných po celém území České republiky. V jejich nabídce je sortiment zboží renomovaných značek a profesionální poradenství. O zákazníky se stará tým obchodníků, kteří pravidelně prochází systémem odborných školení.

Oslavanská 1597/118
(OC u Tesca)
664 91 Ivančice

Ing. Jan Blatný

Regionální firma Ing. Jan Blatný se pyšní velkou tradicí, na trhu sídlí od roku 19993. Zabývá se strojírenskou výrobou a své produkty dodává  svým obchodním partnerům v zahraničí, zejména pak  do Německa a Švýcarska. Převážná část výrobků je z nerezavějící oceli a je používána v potravinářském průmyslu.

Kounická 5
664 91 Ivančice

Společnost Autoexpres CZ, s. r. o. , je stabilní firma v autodopravě s více než 25 letou tradicí. Zajišťuje oblasti kamionové a autobusové dopravy, autoservis, LKW servis či záležiotosti skladu a překládky. Disponuje širokým autoparkem, který čítá celkem 60 moderních vozů, které splňují eminisní normy Euro 4, 5 a 6. V rámci České republiky jsou vozy připraveny odvést zboží až do 24 500 kg.

Petra Bezruče 2
664 91 Ivančice

Společnost ESTA, spol. s r.o. Ivančice je tradičním výrobcem přípojkových, rozpojovacích a elektroměrových rozváděčů v České republice. Na trhu působí už od roku 1993, kdy vznikla potřeba v souvislosti s modernizací sítí nahradit tenkocementové skříně plastovými. Firma ESTA používá materiál SMC, což je Prepreg vyztužený skelným vláknem. Tento materiál splňuje náročná kritéria evropských norem, jako IEC a dalších.

Kounická 68
664 91 Ivančice

Společnost Ivacar 2000, a. s. nabízí stávajícím i potenciálním klientům značky Škoda plný zákaznický servis v oblasti automobilového průmyslu. Oddělení obchodu zabezpečuje prodej nových vozů Škoda, stejně tak prodej ojetých vozů z balíčku ŠKODA Plus. Společnost dále nabízí služby autorizovaného servisu a e-shopu.  

Krumlovská 30
664 91 Ivančice

Společnost Dřevosek, s. r. o.,  zabývající se zpracováním dřeva, datuje svůj vznik v roce 1994. Dlouhodobě se zabývá výrobou jednoduché obalové techniky – přepravních beden, až po náročnější aplikace a řešení fixační prvků a výbav. Společnost Dřevosek je vnímána jako významný regionální zaměstnavatel s orientací na neustálé vzdělávání a zvyšování kvalifikací vlastních zaměstnanců, a to za cílem dosažení nejvyšší možné kvality při zachování ekonomiky výroby. 

Biskoupky 78
664 91 Ivančice

Společnost IMI CCI Czech Republic, s. r. o., je na trhu České republiky již 15 let.  Přes 333 zaměstnanců se zabývá výrobou tlakových ventilů určených do vysoce zátěžových provozů. Své produkty dodává zejména do provozu v oblasti ropného průmyslu, petrochemie a energetiky. Společnost dále produkuje inovativní technická řešení napomáhající zvýšení energetické účinnosti a získávání čisté energie.

K Letišti 1804/3,
627 00 Šlapanice

Společnost Lion Sport, s. r. o., je správcem autorizovaného e-shopu lifestylového a sportovního vybavení značek Adidas, Reebok a Puma. Na sportovním trhu podporuje kluby jak na úrovni profesionální, tak amatérské. Mezi nejznámější partnery společnosti patří kluby jako Bohemians 1905, FC Vysočina Jihlava, SK Sigma Olomouc nebo FK Mladá Boleslav. 

Naši fanoušci mohou čerpat klubovou slevu až do výše 40 %! Po přihlášení v níže uvedených údajích na webových stránkách www.lionsport.cz, jsou ceny již finální po odečtení slevy.
Přihlašovací jméno: ivancice2020
Heslo: ivancice2020

 

Růžová 950/15,
Praha 1, Nové Město
110 00 

Značka Joma je jednou z nejúšpěšnějších španělských obchodních značek, která se soustředí na výrobu sportovní obuvi, fotbalového textilu či oblečení a doplňků pro volný čas. Značka klade důraz na vysokou kvalitu materiálu svých produktů, kterou aktuálně zásobuje v České republice jak známou oblast futsalu, tak i fotbalu a jiných odvětví.

Společnost Cotring, sídlící v Praze, ale s provozovnou umístěnou v Ivančicích, se zabývá výrobou svařovaných dílů a konstrukcí podle dodané projektové dokumentace. Firma s více než 20 letou tradicí spolupracuje s českými a německými slévarnami. Její výrobní program zahrnuje drobné svařované díly i rozměrné svařence do hmotnosti až 10 tun pro různá průmyslová odvětví.

Sídlo: Vodičkova 791/41
112 09 Praha 1 
Provozovna: Za Mostem 8
664 91 Ivančice

Společnost M & B Calibr, spol. s r.o., již 30 let na českém trhu působí jako jeden z největších hráčů poskytujících služby napříč metrologií. M & B Calibr tvoří tým více než 50 lidí, kteří zabezpečují služby od prodeje měřidel, přes akreditované kalibrace, zakázkové měření, servis měřidel a měřicích přístrojů až po metrologická školení. Jejich laboratoře se řadí k těm největším a nejmodernějším ve střední Evropě. Vyzkoušejte i Vy spolupráci s M & B Calibr a přidejte se tak k tisícům spokojených zákazníků. Svěřte svá měřidla do rukou odborníků a prodloužíte jim životnost. Kompletní informace a kontakty na jednotlivá oddělení naleznete na www.mbcalibr.cz 

Ke Karlovu 62/10
664 91 Ivančice

Společnost METAL-POVRCHOVÉ ÚPRAVY s.r.o. má provozovnu v Alexovicích. Zaměřuje se zejména na oblast materiálů a komponentů strojírenství. Její specializací jsou komplexní povrchové úpravy kovů. Nedílnou součástí podniku je velký tryskací box, lakovací box a pro menší dílce slouží obslužná tryskací kabina. Společnost si také nechává externě provádět periodické měření vypouštěných emisí, čímž zaručuje i maximální šetrnost k životnímu prostředí.

U hřiště 15
Ivančice – Alexovice

Skupina Bravo Europa je specializovaný výrobce a distributor plechového zastřešení a opláštění vyvinutého a vyrobeného pomocí moderních technologií s cílem uspokojit všechny požadavky hobby marketů i profesionálů. Výrobky jsou dodávány do více než 2 500 obchodů v Evropě. 

Pod Rénou 1609/1
Ivančice

Přesunout se na začátek