Přípravný turnaj zahajujeme vítězstvím

Do přípravného turnaje, ve kterém se Vančáci dvoukolově utkají se Zbraslaví, Rapoticemi a Zastávkou u Brna, vstupujeme vítězně! Utkání v prvním poločase ale otevřeli domácí, a to již v 8. minutě. Jejich agresivní herní pojetí nám dělalo potíže. I proto první dějství skončilo průběžným vedením Zbraslavi 1:0.
Druhý poločas již patřil našim klukům. V 56. minutě se prosadil Martin Bělák po přihrávce Petra Slováčka. Druhý jmenovaný si o pět minut později smlsl na brankáři střelou z dálky. Hned v zápětí přidal třetí branku našeho týmu, po rychlé kombinaci, znovu Bělák. Gólovou smršť dokončil v 73. minutě přesnou trefou z pokutového puntíku Štěpán Rybníček.
A tak si Vančáci odváží z prvního duelu přípravného turnaje vítězství 1:4!

Branky: 8. hosté – 56. a 65. Bělák, 61. Slováček, 73. Rybníček (p.)