Ubojované vítězství vystřelil v nastavení útočník Štěpán Rajsigl!

Včerejší utkání patřilo nám všem, Vančákům. Podzim je za námi, Ratíškovice jsme v nervózním utkání porazili a odpoutali se tak ze dna tabulky. Už jen pokračovat ✊

FCI – FK Baník Ratíškovice 3:2 (1:2)
⚽️35. Černý, 77. Bořil, 90+1. Rajsigl – 19. Petrucha, 45. Antoš
👥Pěgřím – Bořil, Gaňa (80. Tyshchenko), Adam, Černý – Čermák (46. Aujeský), Weinlich, Pekáč, Široký (46. Císař) – Čožík, Rajsigl (92. Dobrovodský)
🔴74. Adam – 80. Kočiš

🗣 Poslední utkání se neslo ve znamení boje o každičký metr. Když hosté ustáli úvodní patnáctiminutovku, ve které jsme nedokázali branku vstřelit, a to i přes zajímavé šance, udeřil hostující Petrucha, který si hlavou našel dlouhý nakopnutý míč. Na srovnání jsme si museli počkat šestnáct minut, to když individuální akcí a zakončením zpoza vápna vymetl Daniel Černý pavučiny v šibenici hostující brány. V závěru poločasu jsme získali možnost zahrávat sérii standardních situací. Místo vstřelené branky však přišel rychlý protiútok, který dokázal proměnit hostující Antoš nádherným technickým obstřelem zpoza vápna.
Ve druhé polovině se začaly dít věci, o zábavu bylo postaráno. Prvně domácí stoper Jakub Adam zatáhl za záchranou brzdu i za cenu červené karty. O tři minuty později již propnul síť pumelicí za hranicí vápna David Bořil. O další minutky později již do šaten mířil i hostující Kočiš, který viděl za hanlivé výroky směrem k hlavnímu rozhodčímu taktéž červenou kartu. Poměry na hřišti se vyrovnaly. Velmi náročný a ubojovaný zápas rozsekl až v posledních minutách Štěpán Rajsigl, který si počíhal na dlouhý prodloužený centr a zblízka se, tváří v tvář golmanovi, nemýlil – 3:2 pro Vangl!

Děkujeme za závěrečnou atmosféru, byla to odměna pro nás všechny. Vidíme se na jaře! 💛💙