Áčko znovu vyhrálo, Rajsigl se po zranění připomněl gólem

Přípravný turnaj pokračoval zápasem proti FK Zbraslav,. Utkání se odehrálo netradičně ve čtvrtek. Domácí Ivančice šli do vedení již v 7. minutě po nádherné trefě Rybníčka. Ještě do poločasu se prosadil Široký. V 64. minutě poslal domácí do tříbrankového vedení Rajsigl, který v přípravě laboroval se zraněním. Hosté v závěru utkání kosmeticky upravili konečný výsledek na 3:1.

M. Šnyrch (asistent trenéra): Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a již v sedmé minutě vstřelil krásnou branku Rybníček. Bohužel nás to ale nenakoplo do tempa, které bychom si představovali, a zápas jsme odehráli výrazně pod svoje možnosti.

Branky: 7. Rybníček, 43. Široký T., 64. Rajsigl – 82. Hosté