Zastávka na nás byla krátká, Hložek zpět v sestavě

Přípravný turnaj pokračoval zápasem v Zastávce u Brna. Na skvěle připraveném trávníku Áčko ale v úvodních minutách nedominovalo. Množství nepřesností potrestal zkušený Malata, který vystihl nepřesnou přihrávku a jeho průnik zastavil až Sojka faulem v pokutovém území. Reiter nabídnutou šancí nepohrdl a penaltu v 36. minutě proměnil. Do přestávky srovnal Bořil, to když ho k zakončení vybídl přesnou průnikovou přihrávkou Šnyrch.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, aktivnější napadání však přineslo ovoce. Daniel Hložek, který v přípravě naskočil poprvé do sestavy, ranou zpoza vápna nedal brankáři šanci. Když o 7 minut později téměř totožný gól vstřelil Šnyrch, Áčko odvezlo ze Zastávky výhru 1:3.

Branky: 36. Reiter (p.) – 42. Bořil, 60. Hložek, 67. Šnyrch