SOUTĚŽ: Nejpopulárnějším hráčem na Brněnsku se stal Tomáš Čožík z Ivančic

Má tolik fanoušků, že by i hvězdy z ligy mohly závidět. Řeč je o Tomáši Čožíkovi, který se stal nejpopulárnějším fotbalistou v Brně a na Brněnsku. Tímto titulem se hráč Ivančic může chlubit díky triumfu v soutěži Deníku Rovnost.

Anketa týkající se pouze výkonnostního fotbalu trvala přesně měsíc. Čožík obdržel od čtenářů 5 479 hlasů z celkového počtu 14 455 (38 procent). 

Porazil deset soupeřů, kteří nenašli takovou podporu. Přesvědčil příbuzné, kamarády, sousedy, spoluhráče, funkcionáře. Vítěz se kromě titulu a novinové plakety může těšit na odměnu – volnou sázenku od Fortuny v hodnotě 1000 korun. O titul v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu okresu zápolilo jedenáct aktivních borců. Prvotní výběr deseti jmen provedli reportéři Deníku na základě konzultací s lokálními funkcionáři, zbývajícího hráče nominovali čtenáři. 

Soutěž probíhala v celé zemi. Nejpopulárnějším fotbalistou, alespoň podle počtu hlasů, se stal Jaromír Šťásek z Teplicka. Hráč SK Dubí nasbíral více než dvacet tisíc hlasů!

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal-okres/soutez-nejpopularnejsim-hracem-na-brnensku-se-stal-tomas-cozik-z-ivancic-2021050.html

Přesunout se na začátek