Starší žáci si přes podzim zastříleli, soustředění zakončili v Aqualandu Moravia

Do přípravy na podzimní čast soutěže jsme šli hned od 1.8.2021 a to se širokým kádrem 21-ti hráčů. Přes prvotní myšlenku vytvoření B mužstva a vytížení co největšího počtu hráčů, jsme ponechali jen jeden tým v krajském přeboru. Toto se ukázalo jako prozíravé myšlení, vzhledem k pandemické situaci během podzimu.

V termínu 7.8.2021 až 13.8.2021 jsme za účasti 20-ti hráčů úspěšně zvládli náročné soustředění v nádherném areálu Řeznovického hřiště. Během soustředění jsme sehráli přípravný zápas s divizním Vyškovem a i přes prohru, jsme s výkonem celého mužstva byli nadmíru spokojeni. Soustředění jsme zakončili krásným a bezplatným výletem do Aquapalace Moravia, za což děkujeme celému vedeni Aqualandu a zejména panu Jochovi. Celé soustředění se o nás neúnavně a přímo božsky staral šéfkuchař Josef Jacko a nebýt jeho nezištné pomoci, jen těžko by mohlo soustředění proběhnout. Díky Jožko.

Do sezóny jsme nakročili plni optimismu i vzhledem k vydařené přípravě. Avšak od prvního zápasu nás sužovala marodka a covidová opatření. V sezóně jsme snad neodehráli jediný zápas ve stejné sestavě, ale to platilo zřejmě i u našich soupeřů. Kluci odehráli kvalitní zápasy a až na jeden nás žádný soupeř nepřehrával, ba naopak i v zápasech, jenž jsme bodově nezvládli, jsme byli lepším týmem. Naší největší slabinou bylo proměňováni šancí a střelba jako taková. Což se při pohledu na tabulku, kde jsme získali v 13-ti zápasech 25 bodů za 8 výher, 1 remízu a 4 prohry, při skóre 64:25, zdá až neuvěřitelné, ale je to tak. I díky širokému kádru jsme podzimní část zvládli bez věších problémů.

S prací mužstva i kluků samotných jsme velice spokojeni. Na trénink chodili v hojném počtu a pracovali poctivě. Pevně věříme, že i k zimní přípravě přistoupí stejně zodpovědně. Chtěli bychom poděkovat klukům, kteří během sezóny pomáhali u dorostu, často ihned po našem zápase, který odmakali naplno. Kluci děkujeme. Velice spokojeni jsme s prací a hrou našich brankářů, kteří se pod vedením trenéra Miloše Havlíčka stali tím nejlepším, co může krajský přebor nabídnout. Miloši děkujeme za tvůj čas i práci.

Závěrem bychom jako trenéři chtěli poděkovat rodičům, vedení oddílu, kolegům trenérům a zejména městu Ivančice, za vytvoření perfektních podmínek pro naše kluky a podporu jaké se nám po celou sezónu dostávalo. V takovém prostředí je radost sportovat a o to nám přeci jde.

 

Děkujeme a sportu Zdar

Trenéři starších žáků – R. Paška a R. Šlapanský

Přesunout se na začátek