FC Ivančice kopou za čistý fotbal!

Fotbalovou veřejností aktuálně otřásá jeden z největších korupčních skandálů v její historii. V Česku pak od notoricky známé aféry “Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?” úplně ten největší. V současnosti nadále probíhá stíhání osob, které byly zapleteny do chobotnice korupčních či jiných nekalých aktivit, které výrazně ovlivňovaly výsledky zápasů a celkový chod českého fotbalu na všech úrovních.

Vedení klubu FC Ivančice je, ostatně jako většina fotbalové veřejnosti, znechuceno z aktuálních událostí, které otřásají českým fotbalem. Všichni sportovní nadšenci teď společně sledujeme, jak se postupně odkrývá korupční spletenec, který natolik kazí naši hru, kterou děláme s radostí, chutí a z čiré radosti. Pověst tohoto sportu je u všeobecné veřejnosti, partnerů klubů a jiných věřitelů, výrazně poškozena. 

Proto se úzké vedení klubu FC Ivančice rozhodlo alespoň symbolicky touto cestou podpořit iniciativu Fotbalová evoluce (F-evoluce), které je z našeho pohledu mladé, progresivní, složeno z lidí, které nejsou zkaženi prostředím fotbalu minulých let. Věříme, že personální obměna na nejvyšších postech řídících orgánů českého fotbalu nám všem může pomoci vrátit důvěryhodnost našeho sportu. Chceme, aby naše děti vyrůstaly v morálním prostředí bez podvodů, triků a korupce.

Zároveň s chutí pozorujeme nejen snahu o očistu fotbalu, ale také s jakými nápady přichází zástupci F-evoluce v oblastech rozvoje mládeže, sportovišť, vzdělávání rozhodčích a dalších projektů, které mohou být do budoucna prospěšné pro dohnání evropského vlaku, který nám v posledních letech začal ujíždět.

Na závěr chceme skromně vyjádřit sympatie všem klubům, které se veřejně vymezily vůči současnému fungování profesionálního fotbalu na našem území. 

                                                                                                                                                             Vedení klubu FC Ivančice

Fotbalová (r)evoluce

Fotbalová evoluce znamená svobodu okresní kopané v jejím rozhodování. Chraňte a pečujte o své kluby, své hráče a děti v okrese, a bojujte za lepší podmínky. Už žádné dohody o menším zlu. Věříme, že body našeho programu pro okresní fotbal vás před volbami mohou inspirovat.

Navštivte stránky F-evoluce -> www.fevoluce.cz

Přečtěte si rozhovor s tváří F-evoluce V. Šmicerem ->https: //1url.cz/LzAAj

Přesunout se na začátek