Líšeň na nás na domácím hřišti nestačila. Dvě branky vstřelil Hložek

❗️❗️VEZEME VÁM DO IVANČIC TŘI BODY
Rezerva druholigového celku, těžký soupeř a bitva do posledních minut. Výsledek? Kluci vezou z Brna vítězství, které nás katapultuje už na čtvrtou pozici tabuky 📈

M. Šnyrch (asistent trenéra): Do utkání v Líšni jsme velmi dobře vstoupili, kdy po dvou pěkných fotbalových akcích dvakrát skóroval Dan Hložek a my tak ve třicáté minutě vedli 0:2. Bohužel jsme za nedlouho šli do desíti, když dostal druhou diskutabilní žlutou kartu právě střelec Hložek. Ve druhém poločase jsme sice dostali brzy branku na 1:2, ale po velmi pracovitém a týmovém výkonu jsme již výsledek udrželi a uhráli cenné tři body proti velmi kvalitnímu soupeři.
Branky: 51. Horký – 13. a 33. Hložek
Červené karty: Hložek
FC Ivančice – Pěgřím – Bořil (56. Havlíček), Slavík, Hledík, Černý D. – Široký, Pekáč, Weinlich, Císař – Rajsigl (86. Černý F.), Hložek ©️
SK Líšeň – Rychetský – Rudyk, Červík, Dostálek, Luskač, Aujeský, Grábl, Horký, Bohuslav, Svoboda, Minárčík