MINI se tentokrát představila v Ivančicích, ukázala potenciál.

V neděli 11. 12. proběhl v Městské hale v Ivančicích Mikulášský turnaj pro ročníky 2016 a mladší. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 mužstev, kdy domácí Ivančice vyslaly do boje hned 3 týmy (A, B, C). Hrálo se ve dvou skupinách systémem 3+0 a každý s každým. Vítězové skupiny pak hráli proti sobě rovnou finále, druzí ze skupin o 3. místo, třetí ze skupin o 5. místo atd. Každé skupině dominovalo jedno mužstvo – ve skupině A to byl domácí tým Ivančice A, který zúročil zkušenosti nabyté z uplynulé podzimní sezóny mladší přípravky, kdy vystupoval pod hlavičkou mladší přípravka „B“. Skupinu B naopak jasně opanoval věčný rival z nedalekého Krumlova, jejichž hráči se prezentovali řadou velmi pohledných akcí a nápaditých kombinací. Finále tak slibovalo třaskavý a atraktivní duel, který nakonec ve svůj prospěch, a tím i celkové vítězství v turnaji, ukořistil FC Moravský Krumlov.

 

Zápasy o umístění na dalších místech si však nasazením ničím nezadali s těmi nejlepšími. Ačkoli na řadě hráčů byla patrná únava z celodenního zápřahu, povzbuzováni plným hledištěm odevzdali hráči ve svém posledním zápase maximum a na průběhu zápasů to bylo znát. Poděkování tak zaslouží nejen všichni hráči a trenéři, ale i fanoušci v podobě rodičů, kteří po celou dobu turnaje vytvořili tu pravou fotbalovou atmosféru.

 

Domácí tým se určitě nemá za co stydět – kromě stříbrné medaile se zbylé dva týmy umístily na 6. resp. 8. místě a hráči určitě neudělali ostudu. Naopak se diváci přesvědčili o tom, že fotbal v Ivančicích má v podobě ročníku 2016 velmi slibný potenciál do budoucna.

 

Pořadí turnaje:

1. FC Moravský Krumlov

2. FC Ivančice A

3. TJ Sokol Olšany

4. TJ Oslavany

5. Horní Heršpice

6. Ivančice B

7. FC Říčany

8. FC Ivančice B

9. SK Líšeň

10. FK SK Bosonohy

11. MS Brno

12. Zbrojovka Brno

Za trenérský tým minipřípravky Petr Krátký (trenér)

Přesunout se na začátek